PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gewerbeaufsichtsamt Nürnberg mutter suchtz antirak lazim

Gaziantep
17 Nisan 2016, 14:28
mutter suchtz antirak lazim nürnberg icin

arkadasin kizi türkiyede yasi yor burada doguk büyüyük evlenik türkiyeye gittidi yalniz dogumunu burada yapmak istedi .
istiyor biryerde calisi yor gösterdi yani sigortasini kendisi ödüyordu .

isvereni bu kagitlari getir demis kendisi icin.yalniz bu formula internette varmi Pdf olarak.

yani bu arkadasin kizi su anda 7 aylik

redbull911
20 Nisan 2016, 04:13
ustam bende hanimi tr den getirdim benim esimde hamile bende 5 aydan sonra 2 aylik sigortali göstermek istiyorum en azindan is baslangici olur birde Mutterschutz Geld alir en azindan .Abisinin is yeri var bir kere ciklattim ama olayin nasil olacagini bilmedigi icin öylece kaldi ne Kadar ödenmesi gerekiyor bende bilmiyorum acikcasi siz aylik ne ödüyorsunuz?

kayserili_87
04 Ağustos 2016, 00:26
slm Gaziantep li arkadas

senin icin link ki ekliyorum

http://www.bundesversicherungsamt.de/fileadmin/redaktion/Mutterschaftsgeld/Mutterschaftsgeld-Antrag_270116.pdf#

size kolay gelsin

selamlar

hOrOz
05 Ağustos 2016, 21:57
mutter suchtz antirak lazim nürnberg icin

arkadasin kizi türkiyede yasi yor burada doguk büyüyük evlenik türkiyeye gittidi yalniz dogumunu burada yapmak istedi .
istiyor biryerde calisi yor gösterdi yani sigortasini kendisi ödüyordu .

iŞvereni bu kagitlari getir demis kendisi icin.yalniz bu formula internette varmi Pdf olarak.

yani bu arkadasin kizi su anda 7 aylik

bir kere 7 aylık hamile kadın Almanya ya nasıl gelecek uçağa almazlar

birde 6 aydan uzun süre Türkiye de kaldiğı tespit edilirse yurtdışı ederler

ustam bende hanimi tr den getirdim benim esimde hamile bende 5 aydan sonra 2 aylik sigortali göstermek istiyorum en azindan is baslangici olur birde Mutterschutz Geld alir en azindan .Abisinin is yeri var bir kere ciklattim ama olayin nasil olacagini bilmedigi icin öylece kaldi ne Kadar ödenmesi gerekiyor bende bilmiyorum acikcasi siz aylik ne ödüyorsunuz?

eşinin çalışma izni varmı yoksa çalışma izinsiz nasıl işe sokacaksın ..

krankasse en çok gün başına gelirinin yüksekliğine en çok 13€/Gün veriyor geriye kalan parayı işveren tamamlaması lazım ..

redbull911
06 Ağustos 2016, 04:23
yanit icin tesekkürler ustam evet esimin calisma izni var hic bir Problem yok o konuda saygilar.

bir kere 7 aylık hamile kadın Almanya ya nasıl gelecek uçağa almazlar

birde 6 aydan uzun süre Türkiye de kaldiğı tespit edilirse yurtdışı ederler

eşinin çalışma izni varmı yoksa çalışma izinsiz nasıl işe sokacaksın ..

krankasse en çok gün başına gelirinin yüksekliğine en çok 13€/Gün veriyor geriye kalan parayı işveren tamamlaması lazım ..