PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ford kuga park hilfe takmak

Basbakan
14 Nisan 2016, 12:25
Merhaba arkadaslar ford kuga arabama önüne ve arkasina park sensörü taktirmak istiyorum ebayda tanesi 20€
Var yanliz bunu profi takabilecek bir arkadas ariyorum kölnde veya cevresinde ücretini zevkle öderim

Yapabilen arkadas varsa özelden de yazabilir saygilar

Araba 2010 model

fuk_18
14 Nisan 2016, 12:55
bence fordun kendi servisinde herseyi ile orjinal taktir kamerali yaptirabiliyorsan kamerali yaptir

Basbakan
14 Nisan 2016, 20:03
bence fordun kendi servisinde herseyi ile orjinal taktir kamerali yaptirabiliyorsan kamerali yaptir

Fordun serfisinde cok pahali olur 2010 model arabaya degmez bence orjinalini yaptirmayi

Basbakan
15 Nisan 2016, 20:03
Saglik olsun kendim deneyeyim bari yapmayi

Nazarnet
15 Nisan 2016, 20:37
Sonradan yapilan park sensörlerinin ne kadar basarili oldugu biraz tartisilir bir tanidigim yanilmiyorsam 2008 model Corolla aracina yüksek bir fiyata park sensörü taktirdi birkac yil sonra park sensörünün bozuldugunu söyledi. Sahsen orjinalinde olmayan bir seyi sonradan araca uygulamak pek randiman vermez diye düsünüyorum. Tabi taktirmak istiyorsaniz bu iste eli yatkin kisilere yaptirmanizi tavsiye ederim.

Basbakan
16 Nisan 2016, 12:40
Sonradan yapilan park sensörlerinin ne kadar basarili oldugu biraz tartisilir bir tanidigim yanilmiyorsam 2008 model Corolla aracina yüksek bir fiyata park sensörü taktirdi birkac yil sonra park sensörünün bozuldugunu söyledi. Sahsen orjinalinde olmayan bir seyi sonradan araca uygulamak pek randiman vermez diye düsünüyorum. Tabi taktirmak istiyorsaniz bu iste eli yatkin kisilere yaptirmanizi tavsiye ederim.

Ayni fikirdeyim orjinal olmayan hic birseyi sevmem ama aracta yok iste ne yapalim 25€ sensörü alip takacak adam bulamasam kendim takacagim baska carem yok ama biri olsaydi 40/50€ taksaydi daha iyi olurdu eskiden kendim cok yaptim cevremdeki
Arkadaslara tanidiklara ama simdi yaslandim eskisi gibi eyilip dogrulamiyorum

Bunu alacagim
http://pages.ebay.com/link/?nav=item.view&alt=web&id=131616961886&globalID=EBAY-DE

f4scistx
17 Nisan 2016, 12:08
Sonradan tamponlarin deliklerini fazla acmada.. Tampondanda olursun
Orjinal olmayan her sey degisik calisiyor hic sevmem.. Uydurulmus

fuk_18
17 Nisan 2016, 14:23
servise sorsaydin ne kadar yapacak 300 400 ise deger bence 2010 arac eski degilki satarkende ona göre ustune koyup satarsin zaten karli araba satilmiyor alamanyada privat olarak

Basbakan
17 Nisan 2016, 18:02
Arkadaslar yukarida sundugum linkteki aleti baglamakta kafam karisti araka tampondakini geri vites lambalarina baglayacagim onu anladimda

Ya ön tampondakini nereye baglayacagim direk 12 v baglasam hep calisir normal olarak araba 10 kmh nin altina düsünce otamatik calismasi lazim bu konuda bir bilginiz varmi? Nasil ve nereye baglandigina dair

Gerci daha baslamadim belki haftaya baslarim

fuk_18
18 Nisan 2016, 00:13
sana önerim su, bu kugalarin eger baska donaniminda varsa park sensörü senin aracda sistem kuruludur ama sadece beyin ve gözler yoktur sende ebayden ikinci el bunun orjinallerini alip takabilirsin soketleri mevcuttur aracta zaten

Basbakan
18 Nisan 2016, 06:18
sana önerim su, bu kugalarin eger baska donaniminda varsa park sensörü senin aracda sistem kuruludur ama sadece beyin ve gözler yoktur sende ebayden ikinci el bunun orjinallerini alip takabilirsin soketleri mevcuttur aracta zaten
Cok tesekür ler bilgi icin bu benim aklima hic gelmedi .

Eminmisiniz arkadas sistemin kurulu oldugundan yani kablolar hazir diyorsun ben tek delikleri acacagim ve modul ve sessörleri
Alip takmam yeterli yani degilmi

fuk_18
18 Nisan 2016, 16:34
hepsi ayni bandan cikiyor dedigim gibi donanim olarak sistem hazir geliyor sadece bilgisayara baglanip sistemin freischalten yapilmasi kaliyor ama senin yapman gereken su öncelikle bu kugalarda orjinalinde park sensörü olunca beyini nerede ve park sensör acma kapama tusu varmi ona bakmak lazim ama beyin buyuk ihtmal arkada sag sol doseme altarinda birinde oluyor eger orda senin bosda beyin kablosu soketi var ise sistem hazir sadece orjinal beyin ikinci el tabiki ve göz aliü yerlerini belirleyip takmak kaliyor

park sensör beyni numarasi 0263004396 veya AV4T15K866BA senin c-max s- max hepsi ortak urunu kullaniyor ama öncelik nerde oldugunu ögrenmek lazim senin orjinalde beynin yerini

Cok tesekür ler bilgi icin bu benim aklima hic gelmedi .

Eminmisiniz arkadas sistemin kurulu oldugundan yani kablolar hazir diyorsun ben tek delikleri acacagim ve modul ve sessörleri
Alip takmam yeterli yani degilmi

Basbakan
18 Nisan 2016, 18:48
servise sorsaydin ne kadar yapacak 300 400 ise deger bence 2010 arac eski degilki satarkende ona göre ustune koyup satarsin zaten karli araba satilmiyor alamanyada privat olarak

Servise sordum 750€ istediler bence pahali

fuk_18
18 Nisan 2016, 21:00
750 verilmez tabi, 200 300 deselerdi olurdu ama dedigimi arastir derim

Servise sordum 750€ istediler bence pahali

Basbakan
30 Nisan 2016, 20:31
Normal yukardaki linkdekini aldim kendim taktim süperde calisiyor biraz ugrastim ama basardim

Serseri
24 Mayıs 2016, 23:58
Ön sensör kablosunu nereye bagladin usta