PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türkiye, den ayakkabı getirip, burda satmak

mustimercan
10 Nisan 2016, 22:44
Slm arkadaşlar, ben Türkiyeden ayakkabı getirip burda internet uzeri satmak istiyorum,spor ayakkabı değil klasik ve günlük ayakkabi.bu konuda bilgisi olan varmı acaba?nasıl oluyor gümrük işleri felan,ilk olarak 20 çift deneme amaçlı getirmek istiyorum,

Arvs34
29 Nisan 2016, 10:34
2016 ilk bahar yaz ayakkabıları görücüye çıktı.
https://www.guzeladimlar.com/

Romeo29
11 Mayıs 2016, 19:19
Mustimercan arkadassim,

sorunu yeni gördüm ..Üstünden zaman gecmis ama 6 senedir ayakabici olarak is yapan biri olarak düsüncemi yazmak istedim.

Hocam ayakabi isi cok cok ama cok zor.
Tahminen sen ucuz ayakabi getirip burada satmak istiyorsun..Ucuz ayakabi icin türkiye ye gitmene gerek yok.
Dreieich da bir cok toptanci da cok ucuz ayakabi bulabilirsin.1,5 eur ile 10 eur arasi.
Haa yok ben illaha türkiyeden getirecegim diyorsan %20 gümrük ödemen lazim. Ama getirdigin ayakabilardan numuneler aliyorlar ve icinde kansorenjen icerenler olursa almanya ya sokmani yasakliyorlar. Bundan birkac ay öncesi türkiyede cinden getirtilmis 45 marka ayakabida kansorejen iceren madde bulundu ve ayakabilar ihmal edildi.

Hadi diyelim bütün riskleri göze alarak getirdin , online satacagim diyorsun..Peki piyasadaki büyüklerle nasil bas edeceksin?Zalando,amazon,otto vs..

Anlamis oldugun gibi nacizene fikrim paran cebinde kalsin yok illaha ben parami cöpe atacagim diyorsan hesap numarami göndereyim bana gönder ;)