PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : VW Touran yada Ford S-Max hangisini tavsiye edersiniz.

Tanyel
07 Nisan 2016, 01:12
Selam arkadaslar,
Basliktada belirttigim gibi bu iki araba arasinda kaldim. Ikisinde de 2011 model veya üstü, diesel, 140 yada daha üzeri ps bakiyorum. Bütcem yaklasik 17500 civari.
Bu araclar hakkinda bir bilginiz yada bana verebilecek bir tavsiyeniz var mi? Bu araclardan kullanan varsa sayet arti ve eksilerini bilmek isterim.
Simdiden tesekkur ederim.

Saygilarimla;

Prens-66
07 Nisan 2016, 01:34
Araba işi, şans işi Arkadaşım, ikiside Güzel Arabalar ve uygun olanını sen seçeceksin.

Bizim iş Arkadaşımız Touran'a hevesliydi ve uygun fiyata eski Modelden bir tane buldu ve o kadarda yakın zaman içinde masraf etti..

Bazen masraf çıkmayacak şekilde bulunması nadir, uygunu ve şansına göre bulmak mümkün.

Araba işini aceleye getirmemek lazım, bazen daha iyisini ve temizi denk gelebiliyor.

Benim tavsiyem, biraz Internet aracılığı ile Müşteri yorumlarını oku araştır, mutlaka doğrusunu ve uygun olanını bulacaksın.

Bazı Arabalarda Seri Hastalıklar vardır mesela, püf noktası olarak..

cassano
07 Nisan 2016, 09:16
Ikisini sürdüm, ikisi de güzel araba. Hemen ilk fark ettigim, S-Max Touran dan biraz da buyuk.

Hasan43
22 Mayıs 2016, 01:21
Bende 2005 model 140 Ps Touran var, :mad: Arizasi bitmiyor, Izine varip geleyim, ben de Max alacagim(niyetliyim) Touran fazla yakiyor bence. Ama sen yeni modellerden alacagim diyorsun, yenileri bilmem. Touran Forum - SMax forum yaz bilgi edinirsin ...

tolgahamburg
22 Mayıs 2016, 03:11
Mercedes yada BMW oder audi....tiguan çok güzel oda olabilir