PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Vazektomi olmuş biri vazgeçmek istiyor Türkiyede ameliyat

alien2
01 Nisan 2016, 12:45
Selamunaleykum kardeşler.
Özel bir konu olduğu için fazla sebeplerine girmeden bilgi almak istiyorum bir kardeş için.
5-6 sene önce almanyada vazektomi olmuş. Vazgeçti ailevi sebeblerden dolayı Burdaki doktoru 5000€ istemiş. Türkiyede daha uygun fiyata yaptirabilirmi ameliyatı.
Bilen varsa lütfen bir fikir veya bilgi.

recepkaluk1
02 Nisan 2016, 01:21
Özel bir konu olduğu için fazla sebeplerine girmeden bilgi almak istiyorum bir kardeş için.
5-6 sene önce almanyada vazektomi olmuş. Vazgeçti ailevi sebeblerden dolayı Burdaki doktoru 5000€ istemiş. Türkiyede daha uygun fiyata yaptirabilirmi ameliyatı.

A.kslm kardesim anlattigin gibi bu konu cok özel bir konu bu kardesimizin Türkiye ye kendisinin gidip arastirmasi gereken bir konu Hastahanelerin üroloji bölümlerine gidip görüsmesi gerekir
Ancak buna fiat vermek bence mantiksiz olur buradan
Kolay gelsin demekten baska bir sey diyemiyorum.

karadeniz
02 Nisan 2016, 10:22

Arkadasinizin daha iyi bilgiye sahip olabilmesi acisindan buralarla diolog kurmasi daha saglikli olur,https://www.doktortakvimi.com/vazektomi/istanbul