PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Park yerinde arabamı komple çizmişler ne yapayım

.onur
26 Mart 2016, 00:10
Merhaba arkadaşlar arabamı komple özelikle boydan boya çizmişler .
Polis çağırdım suç duyurusunda bulundum acaba bunu ful kasko ödermi yoksa keseyemi çekeceğiz bu konuda bilgisi olan varmı arkadaşlar

Prens-66
26 Mart 2016, 00:33
Anzeige auf Unbekannt yapmışlardır.

Anzeige yapman, senin için önemlidir ve birisi yakalanır veya şüpheli çıkar ise, Sigorta parayı ondan talep eder, bulunmaz ise, Konu kapanır.

Vollkasko var ise, sen Selbstbeteiligung ödersin, Sigorta geri kalan kısmını.

Polis'den Anzeigebericht veya Aktenzeichen alırsan, Sigortanın yolu açık olur.

.onur
26 Mart 2016, 02:59
Acaba hasarı Vollkasko mu yoksa teilkaskomu öder

Karadayi35
26 Mart 2016, 11:15
Vollkasko karsilar.

talo176
26 Mart 2016, 12:07
vandalismus da vollkasko..

avci62
28 Mart 2016, 16:09
slm arkadasim senin gibi benimde basindan gecdi parkda benim arabaya vurmuslari vede kacmislar goende olmamis bende polis carip bildirdim ama iki sene oldu bulamadilar sigorta oderiz dedi 300€ ben opeyecekdin gerisini sigorTA ODEYECEKDI benim fullkosko yukseliyormusdu bende yapdirmadim hepisini ben odedim tamirci 1500€cikardi ben privat yapdirdim 500€ ya sende oyle yap derim hem fullkoskon yukselmez insallah bir goren olurda sende rahatlarsin gecmis olsun

depream
28 Mart 2016, 20:53
avci62 kardes, böyle durumlar icin de Schutzbrief tavsiye ederim. Senede 1 kaza yapma hakkin oluyor (allah korusun). Tam emin degilim ama öyle bir sey olmasi lazim.

Kesinlikle de Vollkasko karsiliyor. Kaynak: http://www.verivox.de/teilkasko-oder-vollkasko/

Sigortanin karsilamasi icin tabikide Polisin Raporu gerekiyor, böylelikle de Sigorta durumdan emin olabiliyor.