PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Blitzer.de PLUS bedava

brian_usta
05 Mart 2016, 10:35
slm,

evet sonunda bunuda Amazonda bedava indirebilirsiniz.

Amazon Underground App lazım.

1. Amazon sizi takip ediyor.
2. Telefon veya Tablet üzerinden şahsi bilgiler ve Kontakt bilgiler gönderiyor

kısaca, bedava değil, herşeyin karşılığı vardır..

brian usta´ya emegi icin tesekkür etmek gerekir,yanliz bu app´i kullandiginda amazon arka planda devam calismasi gerekiyor,ve bu anlamda telefonun gizliligi acik kaliyor,ben pek tavsiye etmiyorum ama size kalmis

karar sizin arkadaslar isteyen indirsin.

http://ecx.images-amazon.com/images/I/51PLdGGboeL.png

burdan indir (http://www.amazon.de/gp/product/B00ZRFS5LY/ref=s9_al_bw_g405_i4?pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_s=merchandised-search-3&pf_rd_r=0XBWJY7ST3B0DAAB4YYV&pf_rd_t=101&pf_rd_p=792453527&pf_rd_i=6369057031)

Antakya
05 Mart 2016, 13:22
Bak bu iyimis. Naviden sonra sira bunda.
Amazon gittikce hosuma gidiyor. Sevmeye basladim keretayi.

okans
05 Mart 2016, 13:48
Kardeş burdan indir link vermisin girdim indirmek icin nereye tıklıyacagız bulamadım .

Prens-66
05 Mart 2016, 16:10
Amazon Underground App lazım.

1. Amazon sizi takip ediyor.
2. Telefon veya Tablet üzerinden şahsi bilgiler ve Kontakt bilgiler gönderiyor

kısaca, bedava değil, herşeyin karşılığı vardır..

Chapter
05 Mart 2016, 16:25
brian usta´ya emegi icin tesekkür etmek gerekir,yanliz bu app´i kullandiginda amazon arka planda devam calismasi gerekiyor,ve bu anlamda telefonun gizliligi acik kaliyor,ben pek tavsiye etmiyorum ama size kalmis

Prens-66
05 Mart 2016, 16:29
Amazon Underground kullananlar, için ek bilg verelim aydınlansınlar.

Kullananlara çoğunlukla Reklam ve Spam Maili gelir, bu nereden geliyor sorusuna cevabımız olsun.
Bilmem hiç fark ettiniz mi?

Antakya
05 Mart 2016, 18:10
ben indirdim ve yükledim fakat pek hosuma gitmedi. Sonra sildim gitti.

Bu zamanda kim akilli Telefon ve PC kullaniyorsa, istedigi Kadar anti-Virus, spam, malewareye karsi önlem alsin hepsi bosuna.
Siz istediginiz Kadar kisilik haklarindan bahsedin, isteyen firma istedigi kisiyi istedigi yerde istedigi Kadar kontrol eder ve siz bunun bir zerre Kadar farkinda olmazsiniz.

Örnek: Kaspersky sirketinin CEO´su bile "bizim görevimiz veya programlarimiz viruslari engellemek icin ugrasmak degil, onlari bir nevi belirli zamanda Kadar kapinin disinda tutmaktir" diyorsa gerisini siz düsünün.

Sunulan app hosuma gitmedigi icin tekrardan sildim. Eger iyi birseye benzeseydi kullanirdim.