PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tatli Denince

antika
01 Mart 2016, 19:09
istanbulda tatli denilince ilk akla gelen saniyom benim gibi sizinde akliniza güllüoglu gelir ,arkadaslarla gezmeye gittik istanbula yemekden sonrada daima tatliya malum istanbuldayiz ya dikkkatimi ceken birsey oldu sizle paylasmak istedim amacim reklam veya karalama degil sadece duyarlilik derim ben http://i.hizliresim.com/LA4VVa.jpg lovaboya gitmek istedik aynen bu yaziyordu hemen resim cektim ve güllüoglunun parasimi yok iki bidon su alamiyormu dedim dikkat edin ariza veya tamirat yok bahane su sadece aynende neyse orda birilerine söyledik aradan biraz zaman gecti tabela kalkti biz birkac gün daha gittik tabelaya raslamadik ve söyle dedim egerki disardan gelen cok oluyorsa parali yapin veya tatli alanlarin fisine bakin ama insanlari madur edemessiniz dedim sizlerle paylasmak istedim sizlerde böyle birseyle karsilasirsaniz duyarli oilun derim sizlere islerinizde kolayliklar dilerim

not. sularin kesik olmadiignida ögrendik yandaki isyerinden

beni_7_in_bitirdin
01 Mart 2016, 20:36
Arkadasım bu bir nevi normal olmuş. Dışarıdan giren çok olduğundan yapıyorlardır.

Ben Avcı'larda bir fastfood dükkanına girdim. Yemeğimizi yedikten sonra ellerimizi yıkamak icin wc yöneldik.
Adamlar güzel yapmışlar. Dışarıdan girme imkanın yok.
Oradan alışverişini yaptıktan sonra fişini alıyorsun ve fişinde rakamlardan oluşan şifre var. WC bu şifre tuşlarını basmadan açılmıyor.

antika
02 Mart 2016, 17:05
senin dedigin TR de cok yaygin evet alisveris fisinde sifre normal disardan gelenleri engelleme amacli bu benim dedigim bana göre müsteriyi madur etme diye düsünüyom sonucda tatlida bir marka olmus firma bunu yapmamali diye düsünüyom fisde sifre olsa parali olsa insanlar ok der bence yada arizali calisma var diye yazsin diye düsünüyom

Not: arkadaslar herkese cevap verirsem tartisma olur belki bunu düsünerek cevap andiracak sözleri kullanmayi tercih etmeyecem sadece sizlerle paylasmak istedim tsk.