PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : almanyadan türkiyeye esya göndermek istiyorum

ozhilal
20 Haziran 2015, 19:54
selam arkadaslar,düsseldorf civarindan zonguldak caycvumaya beyaz esya göndermek istiyorum,varmi uygun fiyata esya tasiyan firma varmi bildiginiz?
yardimci olabilirseniz sevinirim
ozhilal

clon
20 Haziran 2015, 21:58
Hamburg Merkezli Kayacik Nakliyat var
Almanya -türkiye arasi calisan Güvenilir bir sirket
Esyalariniz sigortali olarak Tr ye ulasiyor

http://www.kayacik.com/site/

ozhilal
20 Haziran 2015, 23:23
tesekkür ederim ellerin dert görmesin

ASLAN19
14 Eylül 2016, 09:07
Almanyadan türkiyeye sesin dönüsde ev esyalarini en uygun nasil ve hangi sirket veya tir ile götürebilirim

figuran34
20 Kasım 2016, 02:18
Gelsenkirchen de geben transportiert var.zonguldakli sırf bu isleri yapıyor. Gümrük dahil kg başına anlaşma yapılıyor.

aegelim
26 Aralık 2016, 14:37
zonguldakli bir arkadas var kasim gebes guvenilir bir arkadas zonguldak ve istanbulda deposu var nere istersen tr de ister sen al isret o gondersin fiyat uygun ben gonderdim saglam aldim tavsiye edebilirim istersen tl no verebilirim

Oguzhan06
26 Aralık 2016, 19:54
Ben 2015 in Haziran ayinda kesin dönüs yaptim ve esyalarimi Gökhan adinda bir arkadas getirdi buraya .. Nakliyat Sirketinin adini bilmiyorum ama arkadasin telefonu nu verebilirmiyim burada bilmiyorum..

üstelik arkadas cok yardimci oluyor Allah razi olsun ... Benim Hamburg dan verdigim ev esyalarimin hic birinin ambalaji bile cizilip yirtilmamisti.. Hatta 1 ay evvel almanyadan bir tane sakat arabasi getirtmek zorunda kaldim annem icin , onda da bana yardimci oldu.. Allah bin kez razi olsun Gökhan kardesimden ... Ben gecen sene Karton basina ( Umzugskarton ) 30 € ya anlasmistim... Ankarada eve teslim fiyati...simdi ne alir bilmem ama KESINLIKLE tavsiye ederim arkadaslar ... pisman olmazsiniz.