PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mersin - Antalya sahil yolu acildimi?

yasi
15 Şubat 2016, 11:50
Merhaba arkadaslar en son 4 sene önce arabaylan izine gittim. Kismetse bu yaz yine gidecem. Benim sorum Mersin Antalya sahil yolu. Insaat yapiliyordu. En son durumdan bilgisi olan varmi?

BMWci
15 Şubat 2016, 14:12
Hala insaat devam ediyor
Bir cok tünel acilmis
Acilmayan tünellerde var

deli-kadir
08 Mart 2016, 00:48
Ben en son 2014 yazında Antalyadan Gaziantepe gittim ve sahil yolunu kullandim. Çok calisma vardi. Ama keskin virajlar hâlâ yogundu. Iki sene içinde tahminim cok değişmiştir

karadeniz
08 Mart 2016, 01:15
2015 temmuzda gectim calismalar devam ediyordu,hizmete sunular yollar daha ziyade tüneller,yapimi kolay olan düz alanlardi.

Antakya
08 Mart 2016, 12:29
Insallah yakinda biter.
o eski sahil yolundan az gitmedim. Sahane manzarasi vardi fakat o kadarda tehlikeliydi.

deli-kadir
08 Mart 2016, 12:57
O yolu bende çok sık kullandım. Hanım Antalyalı ben Gaziantepliyim, dolayısıyla o manzaralı ve tehlikeli yolu iyi bilirim.

kancasis
08 Mart 2016, 13:24
en sevdigim yoldur güzel manzarası insanı dinlendiriyor.
en son 2015 kasımda gectim yolun coğu yapılmış iyi durumda.bir kısmı daha tırafige kapalı.
Anamur,Gazipaşa arası yapılmamış ama idare eder.
nasip olursa Mayıs ayında yıne o yolu kullanacam.

deli-kadir
08 Mart 2016, 14:18
Bana kismet olursa tekrar ağustos ortası inşallah

santicuma
22 Mart 2016, 00:42
Gecen sene 2015 Augustos ayinda Mersin-Antalya yapmistim, toplam 35 km Anamur-Gazipasa arasi ve tam olarak yerini hatirlamiyorum fakat yaklasik 15 km lik yerlerde, yani toplam 50 km civari eski yol haric gerisi duble yoldu. Yani eskiye nazeren cok daha rahat bir yolculuk yaptik. Hatta diyebilirim ki Alanya-Antalya arasindaki lambalar ve dört yollar cok daha yorucuydu, dur kalk dur kalk, lambada bekle, cekilmez vallahi :)

*05300
22 Mart 2016, 13:01
Hayatta cok yol gittim, cok kilometre yaptim. Ömrüm boyunca bir defa viraj dönerken jant kapagi (Radkappe) cikti, o da Mersin- Antalya arasindaki o yolda oldu. (Sene 2004) Sicak bir yandan, viraj üstüne viraj bir yandan, yol kenarindaki derin ucurumlar öte yandan, beni hayattan bezdirmisti.

Yeminli degilim ama, mümkün oldukca bir daha o yoldan hicbir yere gitmem demistim o zamanlar. Simdi anladigim kadariyla yol düzeliyor. Emegi gecenlere buradan tesekkür.

Selamlar

05300 - Merzifon