PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sıla yolunda dachbox la yolculuk

alemdar
14 Şubat 2016, 01:04
500 lıtrelık dachbox aldım ilk defa sila yoluna cıkacagım.arabayı etkılermı ses yaparmı extra bağlamam gerekıyormu tecrubelı arkadaşların yorumlarını bekliyorum.eksileri artılarını yazın paylasın selamlar

akbaba
14 Şubat 2016, 15:37
arkadasim ben senelerce 350 litrelik dachbox ile gittim geldim ve cok yararini gördüm,box'a agir olmayan esyalari koyardik,genellikle elbise-ayakkabi türü.agir olanlar bagaja.
dachbox'u kendi vidalariyla iyice bagla,ilavetende box'u kalin bir ip veya gurt ilede bagla,acilmasin diye.anahtari olsada yine güvenlik iyidir.yoldada mola verdigin yerlerde box'un vidalarini kontrol et. ben Türkiyeye gidince box'u cikarirdim,gelirken geri takardim.
benim box ses yapmiyordu, sade box takinca araba 1litre cok yakit yakiyordu.
yükü cok olan,kalabalik aileler icin dachbox büyük kolaylik,herkese tavsiye ederim.

alemdar
14 Şubat 2016, 17:13
Çok teşekkür ederim. Bilgilendirdigin için.dachbox var diye gumrukte arama işleri baya yoğun olur gibi geliyor bu sene malum Suriye'de gelenler var olsun ben yinede gitmekte. Kararlıyım
.

murtazza
05 Mart 2016, 19:06
Selam Sen yinede üstten çaprazlama bagla. Golf 4 1.9 tdi kombiye bir kere dachbox taktim aracin hızını kesiyor birde biraz fazla yakiyor.tahminen yüz kilometrede bir litre. Fazla rahatsız edici ses cikarmiyor.

antika
05 Mart 2016, 23:14
Önce güle güle git derim Box u ruzgar yönünden bagla önden arkaya yada arkadan öne dogru yoksa bagladigin IP falan ses yapar raharsiz olursun Box cok azda olsa ses yapar normal birazda tabiki araba fazla yakar