PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aufenthaltsbescheinigung-erweiterte Meldebescheinigung hakkinda bilgi lazim

player6767
08 Şubat 2016, 12:35
slm arkadaslar ,

bir sorum olucakti baya bir kafam karisti simdi hemm ASKER ICIN HEM Evlenme ehliyet belgesi icin bana Aufenthaltsbescheinigung lazim
bügun Rathaus (yabancilarpolisinine) gitim bana Aufenthaltsbescheinigung lazim diyorum adam bana was meinen sie damit diyor sie meinen das erweiter Meldebescheinigung diyor adama google gösterdim aufenhaltbescheinugungu ok diyor al buda aynisi diyor 1zu1 ledig geburtsort hersey yaziyor diyor dogruda aynisi ama sadece erweiterte Meldebescheinigung yaziyor simdi bana konsolos sorun cikarirmi

simdi internete biraz arastirdim bu yaziyor evlenme belgesi icin:

(Einwohnerbeamtan) alinacak bu belgenin özelligi kisinin güncel adresi yaninda MEDENI
DURUMUNU da gösteruru olmasidir.(Evli,Bekar,bosanmis vs....)bu belgenin yeni tarihli olmasidir .Meldebescheigung ile islem kesinlikle yapilmaz.

simdi neyapmam gerekiyor kafam cok karisti
bir bilen varsa aramizda yardimci olursa cok sevinirim simdikden herkeze Tskler

saygilar
player6767

hOrOz
08 Şubat 2016, 16:47
1. Aufentbescheinigung senin oturma izninin eskiden olan sayfadaki yeni olan oturma kartının önlü arkalı kopyası
Askerlik için istenen bu

2.belge ise sanırım Standesamt tan alacağın senin medemi durumunubelirten bir belge
Yabancılar dairesiyle bir ilgisi olmaması gerek