PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nanoborx hakkinda bilgisi olan varmi?

turgutgs
19 Haziran 2015, 18:48
Herkese selamlar, evet arkadaslar son zamanlarda nanoborx motor ve yakit katki maddesine oldukca sik rastliyorum, bu katki gercekten araclar icin yararlimi? kullanmaya degermi? yoksa araca zarar verirmi? forumda kullanan arkadaslarimiz olduysa eger bilgi ve tecrubelerini payalasirsa kullanamayi dusunen arkadaslar icin yararli olur diye dusunuyorum, tesekkurler,saygilar.

atsiz77
19 Haziran 2015, 19:24
Ben kendim kullanmadım, ama 2 arkadaş arabalarına katdılar bundan izine gidip gelecekler sonucu bende çok merak ediyorum

turgutgs
19 Haziran 2015, 21:39
Zaten bende bunun icin merak etmistim, cunku urun tanitiminda uzun yolda kullanildiginda daha faydali oldugundan bahsediliyor, biryandan da faydadan cok zarar verirmi acaba diye de korkmuyor degilim neyse bekleyelim bakalim sonucu ne olacak, saygilar.

iloilo
28 Haziran 2015, 17:57
Ben bu ürünü kullanmadim ama buna benzerini bir iki kez kullandim . Tabi öyle cok büyük fark beklememk lazim. Yani yakit tasarruflari minimal oluyor. Motora zararina rastlamadim su ana kadar. Kullananlar elbette bir iki kelam ederler. Baska bir konuya buna örnek olsun diye gireyim. Mesela dizel kullananlar bilir eger pahali dizel alirsaniz arabanin cekisi artar ve sessiz calisir ama yakit tasarrufu pek hissedilmez. Ben daha ziyade baska faktörlerinde etken olacagini söyleyeyim. Mesela zamaninda yag degisimi. Eger bu islemi zamaninda yapmayip sallarsaniz aracinizin cekisi düser. Ben firmamda (5 arac filolu) sürekli en kalite yag kullaniyorum ve araclarimiz 300.000-400.000 yaptiktan sonra satiyoruz.

Ferdi38
28 Haziran 2015, 18:37
selam beyler bu ürünü ben sahzen uzun zamandir 3 arabamada kulandim vede kulanmayada devam edecem akaryakit düsüyor motor sesini azaltiyor.tavsiye ederim .
http://www.ebay.de/itm/Nano-Borx-NanoborX-250ml-Ol-Additiv-Tuning-Power-Motorschutz-Zusatz-Bor-/321472122622