PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dükkanima isim Ariyorum

Mehmet70
25 Ocak 2016, 13:47
Arkadaslar Nasip olursa mart ayinda kendi isime Basliyorum. canak anten montaji ve satisi . Überwachungssystem kurulumu gibi . önce mobil basliyorum arabayi Aldik üzerine reklam yapistirmam gerek. önceden kleingewerbe idim ismim M&S satshop idi simdi söyle akilda kalmasi kolay bir isim ariyorum Aklinizdan gecenleri yazarmisiniz..

Tesekürler

Soube
25 Ocak 2016, 14:16
aynisinda devam et bende aynen klieine gewerbe vardi bende anten ve kamera isi yapiyordum isim degistirme daha iyi olur

hknbln
25 Ocak 2016, 14:56
Mehmet Kardesim,
M&S ismini uzun süreden beri kullaniyorsan, yani bir Wiedererkennungswert var ise o zaman degistirme.
Ama yok zaten M&S in reklamini hic yapmadim isim taninmis degildi ise sen en iyisi bir Fantezi ismi bul, bu ismin internet adresleri frei mi diye bak, baska kullananni varmi (Namesrechte ,Copyright usw)
Bi de kimlere hitap edecen, müsterilerin genelde türk ise mesela CANTEN (CANak anTEN) www.canten.de mesela daha frei !!
KAMSAT (Kamera und Sateliten) www.kamsat.de ist frei !!

Bi de adam akilli bi Logo yaptirirsin mesela logo24 var, bi bak bence iyi bir Angebot.

Sana bol kazanclar

Prens-66
25 Ocak 2016, 16:30
www.kingsat.de var ve satılmak üzere..anlaşırsan uygun olur

delitürk
26 Ocak 2016, 15:14
soy ismininin sonu sat koy bence

sadece
26 Ocak 2016, 15:22
hayirli olsun Mehmet70, satmeister.com veya satmeister.tv nasil?
su an bu iki alanadi sahipsiz.

Almanya'da oldugunu varsayarak, yoksa satmaestro.com veye satmaestro.tv de olabilir, hayirli isler olsun.