PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : canakkale gezisi

türko28
21 Ocak 2016, 23:53
bu yaz canakkale gelibolu da ki sehitliklere gitmek istiyorum.bana bu konu hakkinda bilgi verebilecekler yazarmi.istanbul dan gececegiz.nasil gidilir(kendi arabamizla) orada kalacak güzel bir otel,gezecek yerler.sehitlikleri herhalde tur organizasyon ile gezmek daha iyi.rehber anlatir neler oldugunu.yüzecek sahili varmi.galiba eceabat ta.internetten baktigim kadariyla güzel denizi varmis.
bilgilerinizi ve önerilerinizi bekliyorum.

türko28
22 Ocak 2016, 19:41
gercekten hic kimse canakkale ye gitmedi mi acaba.cevap yok.
eskiden beceriksizlerde olsaydi cok cevap gelirdi.arkadaslar konu acmislar biraz daha aktif olalim diye.acaba eski beceriksizler birdenbire boardu kapatarak miletin güveninimi kaybetti de artik eskisi gibi aktif olmuyorlar.

Tigin
22 Ocak 2016, 21:52
Selam

su kadarini yazayim, bu yaz orada kaldim, cok güzel bir yer.
Booking.com dan bir sürü yer bulabilirsin. Tam araba vapurlarinin limanindan saga dogru aksamlari genellikle yürüyüs yaparsan turlara rastlarsin.
Bayagi uzun sürdügünü söylediler. Ama yemek falan icindeymis. Yüzülecek yer konusunda bir sey diyemiyecegim, zaten izin dönüsü iki gece kalmistik ailece.
Yalniz booking.com daki resimlere pek kanma. Cogu yer pansiyon cikiyor ve berbatlar, tabii ki piyango bana vurdu.. Genelde cok güzel bir sehir geceleri harika...

Bir de sitemine pek anlam veremedim, herkesin her an vakti yok. Sonucta bir cogumuz, aile ve is sahibi, zaman ayirmak biraz zor olabiliyor...

Paparazi39
22 Ocak 2016, 22:27
http://sehitlikturu.gen.tr/canakkale-sehitlik-turu.html

serhatozcelik17
24 Ocak 2016, 11:48
Paparazi39 isimli kullanıcıya öncelikle teşekkür ediyoruz. Bizi önerdiği için..

http://sehitlikturu.gen.tr adresli sitenin yöneticisiyim, firmamız Çanakkale Şehitliklerine ev sahipliği yapmakta olan Eceabat ilçesinde faaliyet gösteren aktif bir seyahat acentasıdır. Türkiye seyahat acentaları birliği güvencesiyle 365 gün boyunca Şehitlikleri ziyaret etmek isteyen misafirlerimize hizmet vermekteyiz. Çanakkale'ye ulaşımını sağlayan misafirlerimize uzman rehberler eşliğinde sabah 9.15'te başlayıp akşam 17.30'a kadar Günübirlik Şehitlik turu hizmetimiz devam etmektedir.
Bilgi için http://sehitlikturu.gen.tr veya 0545 868 1449

Yurtta Sulh
28 Ocak 2016, 23:43
biz gecen izin yol üstü diye gezebildigimiz yerlere gittik
rehber alip bütün heryeri gezmek istersen 18 saat falan gerekiyormus
biz 3-4 saat dolastik ve bayagi yerleri gezdik
en cok hosuma giden yer Conk Bayiri idi ve nzak koyuna bakis
Atatürk ün gözlem yerinden asagiya bakip o anlari beyninde canlandirip bakarsan daha degisik düsünebiliyorsun
eger Izmir istikametine gideceksen yol üstünde Troja var orayada ugra
ama ben orada acikca sahtekarlik gördüm
park yeri ayri para
giris ayri para
troja atina cikis ayri para

parasinca degil ama insanlari enayi yerine koymalari sinir etti ve park yerine parayi ödeyip ciktik

serhatozcelik17
31 Ocak 2016, 12:00
Çanakkale'de bulunan Şehitliklerimiz ve Truva antik kenti rehbersiz veya bir tur şirketinden yardım almadan çok maliyetli ve anlamsız olacaktır. Diğer yer olan Gökçeada ve Bozcaada'da rehber çok fazla zorunlu değil ama alırsanız daha kaliteli ve anlamlı gezmenizi sağlayacaktır.

kadir79
02 Şubat 2016, 20:55
nerede kalacan sana bagli ecebat da hotel pansiyon var ama canakkale tarafinda kalacam diyorsan ozaman karsiya vapurla gececen arabanla beraber sonra kendin hangi hoteli begenirsen ona girersin sagli sollu hoteller var ama sehitlik ecebat tarafinda cogu

akdenizli33
16 Mart 2017, 16:43
Selam

su kadarini yazayim, bu yaz orada kaldim, cok güzel bir yer.
Booking.com dan bir sürü yer bulabilirsin. Tam araba vapurlarinin limanindan saga dogru aksamlari genellikle yürüyüs yaparsan turlara rastlarsin.
Bayagi uzun sürdügünü söylediler. Ama yemek falan icindeymis. Yüzülecek yer konusunda bir sey diyemiyecegim, zaten izin dönüsü iki gece kalmistik ailece.
Yalniz booking.com daki resimlere pek kanma. Cogu yer pansiyon cikiyor ve berbatlar, tabii ki piyango bana vurdu.. Genelde cok güzel bir sehir geceleri harika...

Bir de sitemine pek anlam veremedim, herkesin her an vakti yok. Sonucta bir cogumuz, aile ve is sahibi, zaman ayirmak biraz zor olabiliyor...
hangi otelde kaldin

dreamceng
17 Mart 2017, 12:28
selam kardes,15 yil once bir kere gittim ve oraya yerlesdim,seitliklerden sonra assosa oradanda babakaleye kadar gezin

moonrise
17 Mart 2017, 13:13
Abide'nin yaninda kücük bir tatil köyü var, bir kere orda arkadasimi ziyaret etmistim!
Orasi cok nezihtir bilmem disardan gelen kimseyi aliyorlarmi, yer bulursan oraya git, arkasi sehitlikler,
deniz güzel, etrafta baska hotel yoktu:)