PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bulgaristan vinyeti zamlandi

Hakan978
05 Ocak 2016, 04:04
Bulgaristan otoyol ücretlerine zam yapdı. Edinilen bilgiye göre 'Otoyolların kullanımı için satın alınması gereken vinyet pullarının fiyatları şöyle olacak:

Vinyet Fiyatları

Yıllık Vinyet 97 Leva (Eski 67)

Aylık Vinyet Pulu 30 Leva, (Eski 25)

Haftalık Vinyet Pulu 15 Leva (Eski 10)

1 Euro 1,9558 Leva'ya tekabül ediyor. Haftalık Vinyet 15 leva' (8 Euro) dan satılmaya başlandı.

devrek67
05 Ocak 2016, 10:28
zaten istedikleri fiyata satiyorlardi 5€ vigneti 7€ 10€ satiyorlardi , bizlerde aliyorduk. simdide 10 ile 15€ arasi satarlar, alistik.....

cenk1978
05 Ocak 2016, 14:35
Bulgar çilesi devam ediyor.......

akdenizli33
05 Ocak 2016, 14:47
arkadsalar bulgardan gidilirmi tavise edermsiniz

Paparazi39
05 Ocak 2016, 19:56
arkadsalar bulgardan gidilirmi tavise edermsiniz

ben hep yunandan gitim.....bulgar iyi degil diyorlar ama 400-500 km daha fazla yol yunan üzeri........anadoluya gidenler bulgari tercih ediyor cünki uzun yol ama ben ipsalaya kadar gitigim icin beni rahatsiz etmiyor...........

yunan yolari bombos ve tertemiz......bulgarinkini bilemem

Aspir
05 Ocak 2016, 23:06
Zam yapmalarinin sebebi yeni yapilan otoyollardan dolayidir.
Sofya´dan sonra baslayan otoyol Türkiye sinirina kadar tamamlanmis trafige acilmis.
Insallah Sofya´ya kadar olan karayolu da tamamlanir da hepimiz rahat bir yolculuk yapariz.

deli-kadir
10 Ocak 2016, 23:15
ben hep yunandan gitim.....bulgar iyi degil diyorlar ama 400-500 km daha fazla yol yunan üzeri........anadoluya gidenler bulgari tercih ediyor cünki uzun yol ama ben ipsalaya kadar gitigim icin beni rahatsiz etmiyor...........

yunan yolari bombos ve tertemiz......bulgarinkini bilemem

Arkadasim tam olarak dogru değil. Hemen hemen 280 km civari fark attiriyor yunan yolu. Ben hem yunan yolunu hemde bulgar yolunu kullandım. Yunan yolu süper. Ama bulgar yolunuda tavsiye ederim. Gecen yaz otoyol calismalari devam ediyordu. Gectigimiz kasim ayinda eksik olan parça tamamlanmis. Sofiayi cevre yolundan veya icinden geçtikten sonra edirneye kadar yolun geri kalani tamamen otoyol. Ve otoyollarini ben begendim. Ama manzara görmek isteyen yunandan gitsin.

Saygilarla