PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : THY indirimli Bilet online oluyormu?

Ronaldo
01 Ocak 2016, 17:50
Selam
THY gurbetci indirimli Bilet alan oldumu,online indirim oluyormu bilgisi olan varmi?

tr-22
01 Ocak 2016, 18:23
Selam
THY indirimli Bilet alan oldumu,online indirim oluyormu bilgisi olan varmi?

Senin tam neyi ögrenmek istedigini anlayamadim,Ben onlein Opoden bilet aldim gecen iki hafta önce Türkiyedeydim,yalniz ben bileti Ekim ayinda almistim.
Kesinlikle bir sorun yasamazsin endise etme.
Check24 ara degisik fiyatlara bilet oluyor.

akbaba
01 Ocak 2016, 18:50
thy gurbetcilere 20% yapacak diye basbakan bile aciklama yapti.
bende yeni bilet aldim online thy'den hicbir yerde gurbetci indirimi göremedim, thy'ye telefon actim gurbetci yardimi icin, yok öyle birsey dediler.
Ronaldo eger gurbetci indirimini kastediyorsan,simdilik yok...

Ronaldo
01 Ocak 2016, 19:30
evet gurbetci indirimini kastetmistim

hOrOz
01 Ocak 2016, 20:36
Akalın, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun seçimler öncesinde Almanya'nın Düsseldorf kentinde yaptığı konuşmada verdiği
"THY ile iki-dokuz kişi arasında ailecek seyahat edenlere yüzde 20 indirim müjdesi"nin de 1 Kasım'da uygulanmaya başlandığını söyledi.

steyen vatandaşların söz konusu kampanyadan faydalanabileceğini vurgulayan Akalın,
"Başbakanımızın müjdesini verdiği kampanyayı uygulamaya başladık. 2 kişiden 9 kişiye kadar aynı soyadını taşıyan aile mensupları,
THY ile seyahat ettiği takdirde yüzde 20'lik indirim sunma imkanına sahibiz. Gerek acentelerimizde gerekse THY ofislerinde indirimli biletleme yapabiliyorlar" şeklinde konuştu.

sanirim online rezervasyonlarda indirim yok sadece acentalarda yapilan iki kisiden fazla rezervasyonlarda

asstze
01 Ocak 2016, 20:38
Arkadaslar biletin kendisi haric diger ürcetlere 20% indirim varmis.
yani bilete kesilen vergi havaalaninin aldigi ücret gibi.
Reisebüro bana bu sekilde söyledi

cassano
01 Ocak 2016, 20:52
ucuz bilet ariyorsan su an burada birsey var.

http://www.mydealz.de/deals/fl%C3%BCge-istanbul-63-09-hin-und-zur%C3%BCck-von-d%C3%BCsseldorf-und-vielen-weiteren-dt-flugh%C3%A4fen-659815

Paparazi39
01 Ocak 2016, 23:35
sadece türkiye cumhuriyeti vatandaslarina gecerli

dboxcu
06 Mart 2016, 20:35
sadece türkiye cumhuriyeti vatandaslarina gecerli

Esim Alman vatandasi , bu durumda oglum ve ben mi yararlanabiliyoruz ?

tolgahamburg
06 Mart 2016, 21:17
10 kişi ve üzerindeki rezervasyonlar, grup rezervasyonu olarak kabul edilmektedir.

D.J.El-Rey
06 Mart 2016, 21:51
yüzde 20 % indirimi Aile icin gecerilidir vede sadece beraber ucuslarda gecerlidir.Ailede bir kisi Türk vatandasi olmasi sart,gerisi alman vatandasi olabilir indirimden faydalanmak icin.

Yüzde 20 indirim ama kesinlikle sadece göz boyama politikasi,gecen sene Ramazan Bayramindan önce uctugum halde Hamburgdan Samsuna 1500 Euroya almistim biletleri,bu sene aile indirimiyle birlikte biletler ayni okul tatili tarihinde 2350 Euro.
Bu resmen dolandiriciktir,THY evet bir Dünya markasi oldu ve büyüyor ama bize bir faydasi oluyor mu?

dboxcu
06 Mart 2016, 22:16
yüzde 20 % indirimi Aile icin gecerilidir vede sadece beraber ucuslarda gecerlidir.Ailede bir kisi Türk vatandasi olmasi sart,gerisi alman vatandasi olabilir indirimden faydalanmak icin.

Yüzde 20 indirim ama kesinlikle sadece göz boyama politikasi,gecen sene Ramazan Bayramindan önce uctugum halde Hamburgdan Samsuna 1500 Euroya almistim biletleri,bu sene aile indirimiyle birlikte biletler ayni okul tatili tarihinde 2350 Euro.
Bu resmen dolandiriciktir,THY evet bir Dünya markasi oldu ve büyüyor ama bize bir faydasi oluyor mu?

Peki esimin soyismi farkli bu durumda indirimden yararlanma hakkiminz var mi ? Evlilik cüzdaninda evli oldugumuz ispatli.

H@K@N
08 Mart 2016, 20:59
THY Promosyon fiyatlara %20 Aile indirimi yoktur.
Promosyon : THY girdiginizde belirli bir tarih sectiginizde fiyatin üst kösesinde yildiz varsa % 20 indirim yapilmiyor.

Bilginize

haveri68
08 Mart 2016, 23:06
Bir bilgide ben ekleyeyim aile üyeleri ayni tarih de gidip gelecekler yoksa yine yok büyük cocugunuz var sizinle ayni zamanda ucmuyorsa yine gecersiz ,bence göz boyamadan baska bir sey degil

mustimercan
09 Mart 2016, 21:25
Oped, den aldığın bilette ödeme nasıl oluyo? Kreditkarte istiyolarmi. ? Fiyatlar baya uygun burda.

Arvs34
10 Mayıs 2016, 08:26
Tür Hava Yolları promosyon biletlerden alabilirsin. % 60 a kadar indirimli olabiliyor. https://www.3havalimanı.com/thy-bilet buradan Thy ve Anadolujet uçak bileti sorgulama yapabilirsin.

dolanlilar
11 Mayıs 2016, 00:05
slma Arkadaslar en az iki yetiskin olmali ve en uygun tarifedeki sinif katagoresi olmiyacak sekilde soy isimleri birbirine tutmasi takdirinde 20% Aile indiriminden yararlanabiliorsunuz cocvuklar icin gecersizdir sadece yetiskinlere oda vergiden sadece %20 inior yani anliyacaginiz yetiskininki cocuk fiyatina inmis oluor :) ve %20 indirmden yararlanmak icinde buchen edildigi günden itibaren 15 gun sonra ucus olmali .

yaz icinde suaralar en uygunu thy gelmis oluor

saygilarla

antika
19 Nisan 2022, 18:51
mrh arkadaslar anadolu jet hakkinda bilgisi olan varsa paylassin ltf sezon yaklasti malum tr ucuslar icin anadolu jet nasil ?

Birbey 3.0
19 Nisan 2022, 22:46
Arkasinda Türk Hava Yollari var. Gerisi bildigin Chartir ucagi iste ne olacak.