PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Elektronik ile ilgili is yerim icin Geschäft ismi Ariyorum

Mehmet70
01 Ocak 2016, 17:03
Merhaba Arkadaslar

Ben Canak Anten Malzemelri satiyorum Montajini yapiyorum, Kamera takiyorum lig tv de var . bu isi eskiden neben joob olarak yapiyordum . Sagligimdan dolayi Fabrika isini biraktim ve bu ise agirlik verecegim. ilk olarak Mobil sonrada dükkan düsünüyorum .. Bana Almanlarada hitab eden bu meslekle ilgili isim Tavsiyelerinizi Bekliyorum.. Daha önceki ismim M&S Satshop idi Ama Dükkan olursa biraz olmadi gibi .. Tesekürler

Safak
02 Ocak 2016, 15:18
Slm Arkadas.

Sagligindan dolayi Fabrika isini birakiyorsun ama yanliz Kendi isinden gecimini sürdürmek istiyorsan, Bu isin daha Sresli olabilir

Bunun Gewerbe`si her ay Lohnsteuer doldurtacan Haftphicht Krankkasse birsürü yan giderleri v.s Müsreri ile ugrasmak Senin Sagligin daha kötü olmasin..?

Kendini iyi hissetiyorsan Bulundugun Bölgede bu islere ihtiyac cok ise Dükkan da ac..

Bende ayni Senin gibi bu isleri Neben cob olarak yapiyordum, cok niyetledim Kendi isimi kurayim diye. bunun birsürü yan giderleri var birde Müsteri ile ugrasmak...Sonunda vazgectim Fabrikada calismaya devam

iso98783
02 Ocak 2016, 18:23
MemoSat yada Memo Satshop

Safak
03 Ocak 2016, 02:20
unutmusken bunlarida ekleyeyim dedim... Mega Satshop veya Megastore