PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TÜRK TALK Sila yolu Telsiz Programi

Roket67
15 Mayıs 2024, 21:24
Cümleten selamlar arkadaslar
Malum izin sezonu yaklasiyor. Sila yolunda sizlerin güvenle kullanabileceginiz Telefona yüklenen Telsiz programi. 7/24 kanaldaki moderatör arkadaslar sizlere yardimci oluyor sizi programdaki haritada adim adim takip edebiliyorlar. Bende bu telsiz programinda Admin olarak Görev yapiyorum buyrun gelin bekleriz.
program tamamen ücretsiz.
Program play store ve appel storede bulunuyor. Android icin yüklemede sorun yasayanlar www.turktalk.de adresinden indirebilirler.

app yükledikten kayit ol ve sonra telefon numaranizi yazin kod olarak su an sms sitemindeki ariza nedeniyle sabit kod uygulamis var sms gelmez ise 223344 kodunu vererek sisteme giris yapin daha sonra kullanici ismi vererek resim, microfon ve gps bilgilerine onay verin. ve kanallarda rahatlikla bilgi alip sohbet edebilirsini

herkesi bekleriz. sorun yasayan arkadaslar buradan ve özel mesaj ile bana ulasabilirler.

mutlumis
20 Mayıs 2024, 21:34
Selam,
usta code olarak 223344 de olmuyor hata veriyor

Roket67
22 Mayıs 2024, 01:33
Özelden bana telefon numaranizi yazin size sifre verelim

Roket67
01 Haziran 2024, 11:03
2024 YAZ TATİLİ AVRUPA'DA SİZİNLE!
TÜRK TALK - SilaYolu Telsizi olarak 2024 yaz tatilinde Avrupa'daki gurbetçi kardeşlerimize destek olmak için buradayız. Araçla seyahat eden tüm gurbetçilerimize yoğunluk yaşamamaları için yardımcı olacak bu bilgi paylaşımını hazırladık. Sıla Yolu'nda yol alan ve Türkiye'ye dönmeyi planlayan herkes, bu bilgilerle seyahat planını daha iyi yönetebilir.
�� Sıla Yolu'na dair sorularınız ve yolculuk öncesi hazırlıklarınız için Türk Talk - Sıla Yolu Telsizi'ne katılın. 7/24 aktif olan adminlerimiz, güzergahınızı takip ederek yol durumu, gümrük kapıları, ülkeler hakkındaki en güncel bilgileri sağlayacak ve konaklama, araç arızası gibi konularda sizlere yardımcı olacaktır.
�� Telsiz grubumuza katılmak ve bize ulaşmak için Türk Talk Sıla Yolu Telsizi Sosyal Medya iletişim hattımıza tek tıkla ulaşabilirsiniz.
www.TurkTalk.de

Mafyan
01 Haziran 2024, 16:23
usta code olarak 223344 de olmuyor hata veriyor
Sana özelden yazdim, Cevap vermedin

Roket67
03 Haziran 2024, 01:28
kod isteyen arkadaslara özelden gönderildi

Kod istemek icin whatsapp gurup linki
https://chat.whatsapp.com/C0kv4f3uCmO1A861rz1Beg