PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Komik laflar

brian_usta
10 Aralık 2015, 16:07
ne kadar komik laf biliyorsunuz?

komik buldugunuz laflar, görüp bulup okudugunuz komik laflari bizlerle burda paylasin..

belki cogunuz biliyorsunuz bunlari ama genc arkadaslarin hosuna gidecektir...

bir kac begendigim komik sözler benden..

*Hap yazma yutamam, şurup midemi bulandırır, iğneden korkarım diyen ergene doktordan ibretlik cevap geldi: Muska mı yazayım?*

*Bir kadının önüne dünyayı sersen “Şu tarafa doğru sersen daha iyi olmaz mıydı” der.*

*Erkek “Bir şeyim yok” diyorsa; %100 yoktur.. Kadın diyorsa: %60 Tepesi atıktır, %20 canına okuyacaktır, %19,9 gıcıktır , %0,1 bir şeyi yoktur.*

*Türk dediğin taksiye binince yolu değil, taksimetreyi takip eder :) :D:D* (favorim)

*“Ne yapıyorsun” sorusuna “İyiyim” cevabını veren başka bir millet var mı acaba.*

*Zengin olmanın 3 yolu vardır : Kader, Peder, Kayın peder.*

*Bir gün mutlu olacağım diye çok korkuyorum. Hayır bünyem alışık değil.*

brian_usta
11 Aralık 2015, 19:52
Benden ne köy olur, ne de kasaba demeyin. Torpilin varsa il bile olursun :)

Adama sormuşlar: “Karınızla ortak bir özelliğiniz var mı?” – Evet, aynı gün evlendik.

Kadınlarında işi zor valla. Sussa trip, konuşsa dır dır diyorlar.

Soğan, yağ, tuz ve salça dörtlüsüne ne katsan yemek oluyor. Buna rağmen yemek yapamayan kızı bırakın evde kalsın :)

Bugün diş doktoruma gittim. Kanal tedavisi için 6 ay sonrasına gün verdi. Sanırsın İstanbul’ a 3.köprüyü yapacak :)

brian_usta
16 Aralık 2015, 12:59
Sabahları 1 dk uykunun hesabını yaparken, saat 7 :30 da durakta saçı başı yapılmış tam makyajlı kadınlar benim gözümde kahramandır.

Eğer tekrar çocuk olabilseydim, “Seni kızıma alacağım” diyen teyzelere senet imzalatırdım

– Merhaba sigara bırakma hattı mı?
+Evet buyurun.
-Vereceğim adrese 2 paket sigara bırakabilir misiniz?

brian_usta
06 Ocak 2016, 00:04
Madem ışık sesten daha hızlı, nasıl oluyor da öndeki aracın şoförü yeşil yandığını arkadaki arabanın korna sesinden sonra görüyor.

Şimdi anIıyorum mona Iisa tabIosunun neden bu kadar sevildiğini; Kadın konuşmuyor abicim...

Wc’de kapıyı kiIitIersin.
Biri geIip kapıyı açmaya çaIışır,açamaz ve “doIu mu?” Diye sorar.
“he boş. Kapıyı kitledim,havaIandırmadan kaçtım.

Bir kadın, “git başımdan yaInız kaImak istiyorum” derse, gitmeni değiI,kaImanı istiyordur.
BeIkide gitmeni istiyordur.
KadınIarı anIamak zor…

Otobüs tıklım tıklım şoför bile ayakta gidiyor, teyze de pis pis bana bakıyor. Lan ayaktayım zaten, ne yapayım öleyim mi teyze ya.:D:D

Bugün çok güzel bi kız yanıma gelip masamdaki sandalyeyi göstererek tebessümle boş mu dedi. Heyecanlandım ee evet dedim. Sonra sandalyeyi alıp gitti..