PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türkiye den Kredi karti almak

kaanserhan
24 Mart 2024, 18:14
Selam arkadaslar,

Baslikta da yazdigim gibi, TR ye gitmeden Türkiyeden kredi karti almak istiyorum. Bu konuda bilgisi olan var mi?

internetten online alabilecegim kredi karti ariyorum.

simdiden Tesekkürler

batum
24 Mart 2024, 18:26
Türkiye,ye gitmeden
Türkiyeden kredi karti satin almak istiyorsun

ilginc
Türkiyede bir bankada hesabin olmadan kredi karti veriyorlarmi ?

Internette öyle bir sey yapip alirsin
Ocagina incir agaci dikerler

Bir dahada belin dogrulmaz

murat39
24 Mart 2024, 18:34
Ziraaat BAnkasinda hesabim var.Bir miktar Euro ve Türk lirasi da var.Kredi barti istedim vermediler.
Düzenli gelir olmasi lazim mis.Emeklilik ,.aylik...gibi.
Normal kart verdiler.Kredi miktari yok.Karttaki miktar kadar alisveris yapabiliyorsun.

ESim emekli kendisine direk kredi karti verdiler.Biz talep etmeden.

kayserli
24 Mart 2024, 18:47
Selam,

konuya biraz aciklik getirirsen daha iyi olur. Kredi Karti Yurtdisinda yasayanlara vermiyorlar. Lakin Banka Karti ile Online Alisveris felan hepsini ödeyebiliyorsun, yani illede kredi karti gerekli degil. Kredi Kartindan ödemeler taksitli veya ayda birkere cekilir. Banka karti hemide 3D Secure güvencesi var, ve simdiye kadar kabul etmedikleri yer göremedim.

kaanserhan
24 Mart 2024, 18:47
Türkiye,ye gitmeden
Türkiyeden kredi karti satin almak istiyorsun

ilginc
Türkiyede bir bankada hesabin olmadan kredi karti veriyorlarmi ?

Internette öyle bir sey yapip alirsin
Ocagina incir agaci dikerler

Bir dahada belin dogrulmaz

bir aralar , Tr den netflix , amazon veya youtube üyeligi icin kredi karti aliniyordu . böyle birseyler yapan oldu mu ?

batum
24 Mart 2024, 19:05
Ziraaat BAnkasinda hesabim var.Bir miktar Euro ve Türk lirasi da var.Kredi barti istedim vermediler.
Düzenli gelir olmasi lazim mis.Emeklilik ,.aylik...gibi.
Normal kart verdiler.Kredi miktari yok.Karttaki miktar kadar alisveris yapabiliyorsun.

ESim emekli kendisine direk kredi karti verdiler.Biz talep etmeden.

Bak bu konuda bilgim var

Iki farkli bankada hesabin varsa kart vermiyorlar

Evelki sene Esimede vermedilerdi
Gecen sene tekrar gitti bankaya yine vermediler

Sonra Bankaya yine gidip nedenini sordu

Nedeninin A Bankasindaki hesaabinin Kredi limiti oldugunu söylemisler
Esim A bankasindaki kredi limitini sifirladikdan sonra

Yeni Bankadan Kart Alabildi

bir aralar , Tr den netflix , amazon veya youtube üyeligi icin kredi karti aliniyordu . böyle birseyler yapan oldu mu ?

forumda öyle bir konu vardi
yapanlar var

hOrOz
24 Mart 2024, 19:54
Ben online Papara yapmıştım

https://www.papara.com/

sanal ve kredi kartı veriyorlar

Netflix de 20TL Youtube ödemelerinde 10TL Cashback yapıyorlar

haveri68
24 Mart 2024, 22:01
Selam,

konuya biraz aciklik getirirsen daha iyi olur. Kredi Karti Yurtdisinda yasayanlara vermiyorlar. Lakin Banka Karti ile Online Alisveris felan hepsini ödeyebiliyorsun, yani illede kredi karti gerekli degil. Kredi Kartindan ödemeler taksitli veya ayda birkere cekilir. Banka karti hemide 3D Secure güvencesi var, ve simdiye kadar kabul etmedikleri yer göremedim.

Usta yanlis bilgi veriyorsun Yurtdisinda yasayan Emeklilerin hepsinin Kredi Karti var hemde limiti cok cok yüksek Cünkü almanyadaki emeklilik maasinida Türkiyede Gelir olarak görüyorlar bundan dolayi da Kredi limit cok yüksek veriyorlar ,belkit emekli olmayip düzenli geliri olmayanlara kredi kari vermiyorlardir ,belkit bilemem .

haveri68
24 Mart 2024, 22:09
Bak bu konuda bilgim var

Iki farkli bankada hesabin varsa kart vermiyorlar

Evelki sene Esimede vermedilerdi
Gecen sene tekrar gitti bankaya yine vermediler

Sonra Bankaya yine gidip nedenini sordu

Nedeninin A Bankasindaki hesaabinin Kredi limiti oldugunu söylemisler
Esim A bankasindaki kredi limitini sifirladikdan sonra

Yeni Bankadan Kart Alabildi

forumda öyle bir konu vardi
yapanlar var

usta sen de yanlis bilgi veriyorsun senin bankan öyle sana yapmistir Cünkü Kredi karti limiti gelirine göre gesaplaniyor bazi banka öbür bankadaki limiti düsür bende burda limitin yükseltiyim diyor sistemde onlar gelirini kac kartin var kac bankada görüyor ,benim Türkiyede 4 Bankadan Kredi Kartim vardir ve ben dördünüde kullaniyorum sebebine gelince örnegin bir klima yada bulzdolabi alacaksin variyorsun satan yere Pesin fiyatina 6 taksit yaparim diyor hangi bankasi diyorsun akbank veya vakif bank li olursan bende diyorumki ben yapi krediliyim o zaman 9 taksit yapiyor faizsiz pesin paraya sattigi fiyattan 9 taksite bölüyor o zaman ben taksiti bitirinceye kadar aldigin ürünün fiyati ikiye katliyor ( simdi bunu önlemek icin kredi kartina limit ve taksit sayisi getirmek istiyor hükümet )
cünkü Türkiyede kimse kredi karti olmadan yasayamaz ben de orda yasaya yasaya ögrendim .

haveri68
24 Mart 2024, 22:22
Arkadaslar Türkiyedeki bütün bankalarin Kredi Karti kullandim Tecrübemi paylasiyim Bazen zirat bankasi Kartina 3 Taksit yapiyorlar fazla yaapmiyorlar buda yasadiginiz yere göre degisir akbank garenti birde yapi kredi bankasinin kartlari heryerde gecer ama cok masraflidir sürekli para keserler sen nereye kestgini bile takip edemezsin diger kartlarin Taksit sayisi azdir Türkiyede Bir Tek Banka vardir oda Isbankasidir benim edindigim tecrübeye göre sadece anlasmada ne varsa onu keser Kredi karti emekli olana ücretsizdir diger bankalar gibi yilda 300-500 TL bedel almazlar zamaninda kesim yaparlar faiz almazlar hesabinda para varsa ,öbür bankalar onu bahane bu bahane sürekli 3 tl 3 tl 5 tl kesinti yaparlar .

kayserli
24 Mart 2024, 23:08
Usta yanlis bilgi veriyorsun Yurtdisinda yasayan Emeklilerin hepsinin Kredi Karti var hemde limiti cok cok yüksek Cünkü almanyadaki emeklilik maasinida Türkiyede Gelir olarak görüyorlar bundan dolayi da Kredi limit cok yüksek veriyorlar ,belkit emekli olmayip düzenli geliri olmayanlara kredi kari vermiyorlardir ,belkit bilemem .

Yanlis bilgi nerde? Yurtdisindaki emeklileri sen misal veriyorsun, konumuz emekliler degil. Yurdisindaki emeklilerin cogunun türkiyeden de emeklikleri varda ondan kredi kartini türkiyede alabiliyorlar.

Cengiz Bond
24 Mart 2024, 23:17
Yanlis bilgi nerde? Yurtdisindaki emeklileri sen misal veriyorsun, konusmuz emekliler degil. Yurdisindaki emeklilerin cogunun türkiyeden de emeklikleri varda ondan kredi kartini türkiyede alabiliyorlar.

aynen öyle. veya türkiyede kira gelirleri vardir, bankaya yatar. ama türkiyede gelirin gözükmüyor ise KK yok.

batum
24 Mart 2024, 23:38
usta sen de yanlis bilgi veriyorsun senin bankan öyle sana yapmistir Cünkü Kredi karti limiti gelirine göre gesaplaniyor bazi banka öbür bankadaki limiti düsür bende burda limitin yükseltiyim diyor sistemde onlar gelirini kac kartin var kac bankada görüyor.

yanlis bilgi vermedim
Bizde böyle oldu yazdim

Birde böyle anlatmayi deneyim
Esimin kart olayi üstte yazdigim gibi oldu

Benim olayi anlatayim
Bende limit olayi filan yokdu ,Gelen parayi zaten izine gittimi Torunlara harciyorum
Bende ziraat bankasindaydim is Bankasina gecdim

Hesap acildi elime Bankkart + Kredi karti ve Kredi karti limiti verdi

Hadi Amcacigim güle Güle dedi (ironi)

iki ayni olay
Biri Gariban hesabi
Digeri Limitli hesap (20 bin TL)

Gencler konuda kavga cikarmayin

kaanserhan
25 Mart 2024, 16:10
Sagolun arkadaslar,

aradigim ccevabi buldum, isteyen olursa link birakiyorum.

https://www.mydealz.de/deals/turkische-debitkarte-mit-3d-secure-echte-turkische-kreditkarte-mit-3d-secure-und-de-nummer-2147881

batum
25 Mart 2024, 18:40
Sagolun arkadaslar,

aradigim ccevabi buldum, isteyen olursa link birakiyorum.

https://www.mydealz.de/deals/turkische-debitkarte-mit-3d-secure-echte-turkische-kreditkarte-mit-3d-secure-und-de-nummer-2147881

Abidik gubudi isler
Pasaport ve tc numarasi filan kime gittigide belli degil

Dikkat et Türkiyeye gittimi izinini Silivride gecirme:D
https://www.evrensel.net/upload/dosya/236904.jpg

hOrOz
25 Mart 2024, 19:30
Abidik gubudi isler
Pasaport ve tc numarasi filan kime gittigide belli degil

Dikkat et Türkiyeye gittimi izinini Silivride gecirme:D
https://www.evrensel.net/upload/dosya/236904.jpg

Bencede ne olduğu belli değil

Hangi Türk Bankasıydı ama unuttum Internet üzerinden hesap açabiliyordun

hOrOz
25 Mart 2024, 19:31
iki kere oldu

Basbakan
25 Mart 2024, 21:20
A101 de hadi kart aldım doldurmalı kredi kartı her.

yerde geçireli herkese tavsiye ederim tamamen ücretsiz

Hatta a101 den yaptığın alışverişlerde bir kısmını geri veriyor.

haveri68
25 Mart 2024, 21:39

aynen en saglami böyle durumlarda Bende Herkese Tavsiye ederim gecici Kredi karti kullanmak isteyenlere

focus1907
07 Nisan 2024, 19:58
benim türkiyede is bankasinda hem euro hem türk lirasi hesabim var. bu hesablarda cok olmasada cüzzi bir miktar para hep duruyor. 2021 de kredi karti taleb ettim randevu alarak bankadan. müsteri temsilcisi bayan almanyadaki maasi mi sordu , online bankacilikdan gelen düzenli massimi gösderdim. bir üst makama kisa bir tel aramasi oldu ayni subede, ve kabul ettiler. maxsi gold kredi karti aldim. 2022 de esime de partner kart aldim yine ayni moxsi gold karti.suan 200 bin tl ye yakin litmit im var, test icin burda bile kullandim almanyada hic bir sikinti yok. ve yine 2023 de kardesimde kendi hesabindan talep etti yine is bankasindan, oda aldi. burdan izine giderken wise üzeri yolluyorum izin parami ordaki hesabima, bazen ayni günde bazen ertesi günü hemen islenio. yani biraz israrci ve ayritili basvurursaniz veriolar. en azindan is bankasindan .

Egenin Efesi
07 Nisan 2024, 23:44
Geçen sene bende çocuklara iş Bankasinda hesap açtırdım .

Bankamatik kartı istedik birine kredi kartı gelmiş birine bankamatik kartı.

Biz kredi kartı istemediğimiz için onu iptal ettirip Bankamatik kartı aldık.

TR de çocukların hiçbir geliri maaşı yok , hatta hesap açtığımızda hesapta para da yoktu.

Artı çocukların TC vatandaşlığı da yok , Almanya’da yaşıyoruz , TR de ikametimiz de yok.

Üstünde elektrik , su faturası da yok , yani Mavi Kart ile açtık hesabi. Kredi kartı istemeden de vermişler. Biz iptal ettik.

juk
08 Nisan 2024, 01:49

Evet bende A101 den hadi karti aldim ama icerisine yükledigim bitti burdan yani almanyada icerisine yükle isi yapamadim yapabilen varmi

@r@y@n
08 Nisan 2024, 13:23
benim türkiyede is bankasinda hem euro hem türk lirasi hesabim var. bu hesablarda cok olmasada cüzzi bir miktar para hep duruyor. 2021 de kredi karti taleb ettim randevu alarak bankadan. müsteri temsilcisi bayan almanyadaki maasi mi sordu , online bankacilikdan gelen düzenli massimi gösderdim. bir üst makama kisa bir tel aramasi oldu ayni subede, ve kabul ettiler. maxsi gold kredi karti aldim. 2022 de esime de partner kart aldim yine ayni moxsi gold karti.suan 200 bin tl ye yakin litmit im var, test icin burda bile kullandim almanyada hic bir sikinti yok. ve yine 2023 de kardesimde kendi hesabindan talep etti yine is bankasindan, oda aldi. burdan izine giderken wise üzeri yolluyorum izin parami ordaki hesabima, bazen ayni günde bazen ertesi günü hemen islenio. yani biraz israrci ve ayritili basvurursaniz veriolar. en azindan is bankasindan .

Ustam Sube neresi- ben iki kere sordum- burada sürekli gelirin olmadigi icin veremiyoruz diyorlar

focus1907
13 Nisan 2024, 22:43
Ustam Sube neresi- ben iki kere sordum- burada sürekli gelirin olmadigi icin veremiyoruz diyorlar

kirsehir subesin den aldim ben .

haveri68
14 Nisan 2024, 21:08
kirsehir subesin den aldim ben .

Vay Hemserim Kirsehir olurda vermez mi