PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kusadasinda Kiralik Villa

bebegimsin
12 Mart 2024, 12:04
Selamlar Kardesler,

Ben bu Sene Kusadasinda Ailemle Tatil yapmak istiyorum.

2 Haftalik Villa Kiralamak istiyorum.

Kiralik Villalari hangi Sayfalardan bakabilirim ?

Yada sizin bana tavsiye edebileceginiz Kusadasinda herhangi birisi yada herhangi Emlakci varmi tavsiye edebileceginiz ?

batum
12 Mart 2024, 16:17
Türkiye gibi bir ülkede macht mann so was vor ort
yoksa önüne gelen seni carpar Villa kiralayim derken
bir villa parasi gider

saka gibi ama gercek

tolga1903
12 Mart 2024, 17:13
Selamlar Kardesler,

Ben bu Sene Kusadasinda Ailemle Tatil yapmak istiyorum.

2 Haftalik Villa Kiralamak istiyorum.

Kiralik Villalari hangi Sayfalardan bakabilirim ?

Yada sizin bana tavsiye edebileceginiz Kusadasinda herhangi birisi yada herhangi Emlakci varmi tavsiye edebileceginiz ?

Sahibinden. Com

bebegimsin
13 Mart 2024, 13:16
Sahibinden com da artik günlük Kiralik Villara bakamiyorum .

Gecen Sene baktigimda günlük Kiralik 30-50 Villa Sahibinden comda Kusadasinda gösteriyordu, simdi bakiyorum 3-5 Tane gösteriyor, acaba benmi yanlis bakiyorum.

tolga1903
13 Mart 2024, 17:45
Sahibinden com da artik günlük Kiralik Villara bakamiyorum .

Gecen Sene baktigimda günlük Kiralik 30-50 Villa Sahibinden comda Kusadasinda gösteriyordu, simdi bakiyorum 3-5 Tane gösteriyor, acaba benmi yanlis bakiyorum.

Demek ki az kiralık villa var, Facebook'a bak birde

Fb48
13 Mart 2024, 20:06
Slm benim kuşadasın da yazlığım var kıraya vermek istemiştim kanunlar değişti için veremedim günlük kiraya verebilmen için özel izin alınması gerekiyor onun için günü birlik kiraya veremiyorlar

Yigido
14 Mart 2024, 00:51
airbnb sayfasindan kiraliyorum 2 senedir cok garanti bir sistem. Neredeyse son güne kadar para iadesi var.

kafkaf
19 Mart 2024, 03:34
Slm, buldun mu aradığın evi? Bulamadıysan tarihlerimiz uyarsa benim evi sana kiralayabilirim

Babacko
24 Mart 2024, 10:43
Slm, buldun mu aradığın evi? Bulamadıysan tarihlerimiz uyarsa benim evi sana kiralayabilirim

Posta kutun dolu galiba kafkas usta.

kafkaf
24 Mart 2024, 12:33
Haklısın ne zamandır bakmamışım, şimdi sildim yollayabilirsin

Babacko
28 Mart 2024, 23:30
Haklısın ne zamandır bakmamışım, şimdi sildim yollayabilirsin

Mesaj yoladim

mesut1970
20 Mayıs 2024, 21:16

Slm Usta ben 29.07-02.08 arası bos ise bende kirala isterim.
Selamlar
Mesut

kafkaf
20 Mayıs 2024, 21:50
Biz oradayız usta, başka sefere inşallah

bebegimsin
21 Mayıs 2024, 13:59
Selam Arkdaslar,
Biraz arastirma yaptim, Kusadasindaki daha gecen Sene günlügü 200 Euro Kiraladigim Havuzlu Villalar suan 300-350Euro dan Kiralaniyor.
Valla 10 Günlük Kusadasinda 5 Yildizli Hotel 3.000Euroya geliyor ve Hersey Dahil yani Yemek icmek icinde.

Kisacasi suan Hotel daha Mantikli , ama tabiki bildiginiz yada bana tavsiye edebileceginiz Havuzlu Villa Kusadasinda varsa. 10 Günlük 2.500 Euroya kadar tutabilirim.

Birbey 3.1
21 Mayıs 2024, 15:38
Uçak bileti ve tatil masrafı en büyük yeni kazık atma yöntemi oldu bizim gurbetcilere.

En iyisi sadece memlekete gitmek. Denize iki seneye bir olsada yeter. Nede olsa her sene aynı şey.

webci
21 Mayıs 2024, 18:14
Aynen oyle oldu..
Zevkine duskunsen kazik fiyatlarida ustleneceksin..ben arabamla gidiyorum ve otel gibi sacma sapan yerlere para kaptirmiyorum..zaten bir insan 2 hafta nasil olurda ayni yerde vakit gecirebilir..arabamla heryeri geziyorum,istedigimide yiyip iciyorum,,sahil gezmeleri denize girmede extrasi..
Insanlar uymuslar bir modaya kredi bile cekseler illada bu otellere yerlesiyorlar..
Tabi burada arabayla gidemeyen abilerimiz mustesna..

Egenin Efesi
21 Mayıs 2024, 23:43

Kusadasinin neresinde ?

Birbey 3.1
22 Mayıs 2024, 18:57
Aynen oyle oldu..
Zevkine duskunsen kazik fiyatlarida ustleneceksin..ben arabamla gidiyorum ve otel gibi sacma sapan yerlere para kaptirmiyorum..zaten bir insan 2 hafta nasil olurda ayni yerde vakit gecirebilir..arabamla heryeri geziyorum,istedigimide yiyip iciyorum,,sahil gezmeleri denize girmede extrasi..
Insanlar uymuslar bir modaya kredi bile cekseler illada bu otellere yerlesiyorlar..
Tabi burada arabayla gidemeyen abilerimiz mustesna..

2 hafta arabada mı yatıyorsun?

webci
22 Mayıs 2024, 19:58
Sabit bi otolde kalmiyorum tabiki..aksamlari pandionda yatiyorum..
Nekadar aptalca bir soru..tabi dalga mahiyetinde..yetenek isi..

bebegimsin
23 Mayıs 2024, 13:27
Arkadaslar kimisi Maddi olarak kötüdür Arabada yatar isterse , kimi Insan Maddi olara cok iyidir Ultra Lüx Hotellerde kalir.
Ben sadace Kusadasinda nereden Villa tutabilirim diye sordum, kimin ne yaptigini yada neyin iyi kötü oldugunu sormadin.
Herkesin görüsüde durumuda ayridir.

Neyse, artik buldum sayilir Kusadasinda Yavansuda Özel Havuzlu Yeni yapim Villa Günlügü 250€ ya kiralayacagim.

Musti
23 Mayıs 2024, 13:52
Arkadaslar kimisi Maddi olarak kötüdür Arabada yatar isterse , kimi Insan Maddi olara cok iyidir Ultra Lüx Hotellerde kalir.
Ben sadace Kusadasinda nereden Villa tutabilirim diye sordum, kimin ne yaptigini yada neyin iyi kötü oldugunu sormadin.
Herkesin görüsüde durumuda ayridir.

Neyse, artik buldum sayilir Kusadasinda Yavansuda Özel Havuzlu Yeni yapim Villa Günlügü 250€ ya kiralayacagim.

Hangi site üzeri kiraladin bende bakiyomda

webci
23 Mayıs 2024, 15:01
Ben goruslerimi yaziyorum ve kimseye ben gibi yasayin demiyorum..elestiri illa olsun kotuluk sayilmaz..bu ayni zamanda iyinin yaninda kotu de vardir demektir..boyle olmasa insanlar hep ya iyiyi yada hep kotuyu yasardi..
Herkesin hayat sitili farkli,gunumuz turkcesiyle zevkler ve renkler tartisilmaz demektir..
Senin hayatin sana,benim hayatim bana..bir sekil az veya cok parayla bedeller odenir...
Bence böle..

Birbey 3.1
23 Mayıs 2024, 18:19
Sabit bi otolde kalmiyorum tabiki..aksamlari pandionda yatiyorum..
Nekadar aptalca bir soru..tabi dalga mahiyetinde..yetenek isi..

Yok ya ne alaka. Sadece merakdan sordum. Belki camping araban vardı.

webci
23 Mayıs 2024, 20:02
Yok ya ne alaka. Sadece merakdan sordum. Belki camping araban vardı.

Evet oda var usta..bu sene bakimini daha yapamadim..yan pencereler yenilenip guneslik takacagim..8 8nci aylara dogru pirt..