PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Diz Amelyati icin Hastane

Serseri
11 Şubat 2024, 15:09
Slm arkadaslar bir konuda yardiminiza ihtiyacim var, bir kac yildir diz agrisi cekiyordum, cok yürüdügüm zaman veya ayakta durdugumde dizim sisiyor ve su topluyordu, gecen hafta doktora gittim, rontgen cektiler ve sonuc dizkapaginin altindaki iki kemigin arasindaki dokunun tamamen yok oldugunu ve bu yüzden dizdeki kemikler bir birinin üstüne bindigini söyledi doktor, amelyattan baska bir care yok dedi. fakat doktorun önerebilecegi bir hastane yok.
ben Düsseldorfta kaliyorum, bir kac arkadas Herne,de bir hastane önerdiler, kimisi düsseldorf dedi. acaba sizin önerebileceginiz iyi bir yer varmi acaba.düsseldor ve cevresi 200 -250Km olabilir yanliz oldugum icin mesafe önemli degil, simdiden hepinize cok tskürler ediyorum ALLAH hepinizden razi olsun AMiN

hOrOz
11 Şubat 2024, 15:50
Aachen da Eifel ormanlarının için bir klinik var komşu kadın orada ameliyat oldu

kendisi şimdi çok memnun

https://www.st-brigida.de/

Düsseldorf 100 km
Belçika 15 km
Hollanda 15 km

https://www.st-brigida.de/fileadmin/_processed_/c/e/csm_haus-image_8e00825354.jpg

Eifelklinik St. Brigida GmbH & Co. KG
Kammerbruchstraße 8
52152 Simmerath
Tel.: +49 (0) 2473-89-0

tr-22
11 Şubat 2024, 21:03
Slm arkadaslar bir konuda yardiminiza ihtiyacim var, bir kac yildir diz agrisi cekiyordum, cok yürüdügüm zaman veya ayakta durdugumde dizim sisiyor ve su topluyordu, gecen hafta doktora gittim, rontgen cektiler ve sonuc dizkapaginin altindaki iki kemigin arasindaki dokunun tamamen yok oldugunu ve bu yüzden dizdeki kemikler bir birinin üstüne bindigini söyledi doktor, amelyattan baska bir care yok dedi. fakat doktorun önerebilecegi bir hastane yok.
ben Düsseldorfta kaliyorum, bir kac arkadas Herne,de bir hastane önerdiler, kimisi düsseldorf dedi. acaba sizin önerebileceginiz iyi bir yer varmi acaba.düsseldor ve cevresi 200 -250Km olabilir yanliz oldugum icin mesafe önemli degil, simdiden hepinize cok tskürler ediyorum ALLAH hepinizden razi olsun AMiN

Ben kendim 12.12.23 ameliyat oldum,yari protez takildi bana,8 gün hatanede kaldim,ertesi gün hemen reha yaptim,5 hafta reha yaptim,reha islemlerini kesinlikle hepsini kendileri yapiyor ilgileniyor,reha icin Engelskirchene gittim,Düsseldorfa yakin.
Hatta oradaki tedavi edenler hepsi merak etti nerede ameliyat oldugumu?zira ameliyatimin bitiside cok güzel olmustu,ben kendim kölnde kaliyorum,ameliyat oldugum yer burasi https://www.eduardus.de/orthopaedie-und-rheumatologie yalniz randevu almak bugün icin almanyanin her yerinde nerden baksan3-4 ay süresi var,ameliyat olmak istiyorsan kesinlikle tavsiyem vardir.
Gecmis olsun insalla istedigin gibi her sey yolunda gider.

Serseri
11 Şubat 2024, 21:41
cok cok sagolun allah razi olsun cümlenizden, Herne de ( ST Anna herne Orthopädie ) bir arkadasta burayi önerdi-- demin bir arkadasimda aradi möncengladbach futbol kulubünün eski doktorunun adresini verdi DR.med Stefan Hertl. diye biri git birde ona görün diyor.kafam baya karisti vallahi

haveri68
11 Şubat 2024, 22:40

Sakin ameliyat olma, Ben oldum cok pismanim cünkü o rahatsizligin adi Knorpelschaden ,dizin icine giriyorlar iki delik acip o dagilmis olan kikirdaklari temizleyip cikariyorlar ,egerki bir birine degen kemikler asinmissa yama yapiyorlar asinmanin daha ileri gitmemesi icin ,ama araba nasil amortismansiz gitmezse sende kikirdaksiz yürüyemezsin ,onun icin ameliyattan önce sivi koyuyorlar ( Hyolunsäure ) bende ciftt tarafli problem vardi 6 seans yaptirdim krankenkasse karsilamiyor cebinden cekiyorsun biraz rahatlatir bir kac ay bazilarinda daha da uzun gidiyormus ,birde Einlage yaptir ama normal einlage degil dizin bir birlerine degen kemiklerin degmesini engellemek icin bana o daha fazla yardimci oldu bütün bu asamalar biterse ameliyat en son care ,ameliyat olduktan sonra 3 kilo bile tasiyamazsin 200 -300 metre tasiyinca agridan duramazsin cünkü amatösör olmadigi icin ( kikirdak ) kemik kemige hemen sürter oda sana dayanamiyacagin agri verir .

Ben Haanda düsseldorfa yakin bir yerde Özel Klinikte oldum ameliyati .

arno
14 Şubat 2024, 15:27
Gecmis olsun, Düsseldorfda Vinzens Krankenhausu öneririm, en az 3-4 kisi taniyorum bel(kendim), diz ve kalca ameliyati olan hepsi memnun. Ama haveri68 arkadasin dedigi gibi ameliyattan önce Hyaluronsäure yada/ve PRP-Eigenbluttherapie öneririm.

moralist
14 Şubat 2024, 16:07
Kaç Avro bu iki tedaviler?

arno
14 Şubat 2024, 16:24
Fiyatlar doktordan doktora biraz degissede, Hyaluronsäure tanesi 60 avro genelde 5 defa, PRP ise tanesi 170 avro onuda 3 defa tavsiye ediyorlar.

moralist
14 Şubat 2024, 17:35
PRP nin özelliği ne oluyor ki?

Serseri
15 Şubat 2024, 00:22
Sakin ameliyat olma, Ben oldum cok pismanim cünkü o rahatsizligin adi Knorpelschaden ,dizin icine giriyorlar iki delik acip o dagilmis olan kikirdaklari temizleyip cikariyorlar ,egerki bir birine degen kemikler asinmissa yama yapiyorlar asinmanin daha ileri gitmemesi icin ,ama araba nasil amortismansiz gitmezse sende kikirdaksiz yürüyemezsin ,onun icin ameliyattan önce sivi koyuyorlar ( Hyolunsäure ) bende ciftt tarafli problem vardi 6 seans yaptirdim krankenkasse karsilamiyor cebinden cekiyorsun biraz rahatlatir bir kac ay bazilarinda daha da uzun gidiyormus ,birde Einlage yaptir ama normal einlage degil dizin bir birlerine degen kemiklerin degmesini engellemek icin bana o daha fazla yardimci oldu bütün bu asamalar biterse ameliyat en son care ,ameliyat olduktan sonra 3 kilo bile tasiyamazsin 200 -300 metre tasiyinca agridan duramazsin cünkü amatösör olmadigi icin ( kikirdak ) kemik kemige hemen sürter oda sana dayanamiyacagin agri verir .

Ben Haanda düsseldorfa yakin bir yerde Özel Klinikte oldum ameliyati .
coktskürler hepinize, usta ben zaten dogru dürüst yürüyemiyorum, dizlerim su topluyor, cumagünü HERNE de bir hastane var, ST .ANNA HOSPITAL kardesimle cuma günü oraya gidib konusacagiz, bakalim hastane ne diyecek, gecen hafta gittigim doktor dizine metal koyacagiz, 2-3 gün sonra yüreye bileceksin hatta bir kac hafta sonra kosu bile yapabilegimi söyledi. suanki durumum 10 dakika yürüsem dizler sisiyor ve dizimi bükemiyorum, yani daha kötü ne olabilirki, cuma ola hayir ola, isalah hayirli birsey söyler hastane,

Abilerim Kardeslerim hepinize cok teskürler ALLAH Hepinizden Razi Olsun

Deliahmet
19 Şubat 2024, 10:57
Annem iki dizinden ameleyat oldu. birincisi yarim protes Düsseldorfta bir Doktorda oldu https://www.neue-orthopaedie.de/ cok memnun kaldi. Reha Bad-Ems
ikinci ameliyat tam protes Dinslakende oldu https://www.evkln.de/ buradada cok memnun kaldi. Reha Gelsenkirchen

Annemin tek pisman oldugu birinci ameliyata sadece yarim protes taktirmasi. Tavsiyesi direkt tam protes takilmasi.

Sdt
19 Şubat 2024, 11:05
cok cok sagolun allah razi olsun cümlenizden, Herne de ( ST Anna herne Orthopädie ) bir arkadasta burayi önerdi-- demin bir arkadasimda aradi möncengladbach futbol kulubünün eski doktorunun adresini verdi DR.med Stefan Hertl. diye biri git birde ona görün diyor.kafam baya karisti vallahi

benim de iki arkadas Herne'de ameliyat oldu, genel olarak ikisi de memnun.
ama onlar olali 5-6 sene oldu.
simdi nasildir bilemem