PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : istemeden Abo etmisler

gizemm
10 Şubat 2024, 15:15
Slm arkadaslar , gectigimiz yil 9uncu ayda kizim bir araba dergisine 15 gun kostonles deneme suresi var ama olurda beyenmesem iptal ederim mantigi ile kayit olmus sonra . Kostenlos testen dolmadan 6 uncu gunde kundigun yazmis yazdigi mail i gormezden gelerek ful 2 sene abo yapmislar
simdi her ne kadar mail yazsakta cevap gelmiyor devamli parayi odemedik diye mahnung yolluyorlar polis e gittik anzeige yaptik parayi odemeyin dediler . Avukat sigortam yok , simdi avukat icin sogorta yapsam olay 9 uncu ayda basladigi icin geri donuk olarak avukat bu konuyu alirmi`? nasil bir yol izlememi tavsiye edersiniz . basina boyle bir sey gelen oldumu yardiminiza acil ihtiyacim var cevap yazan olursa cok sevinirim saygilar .

batum
10 Şubat 2024, 15:55
Abo Denemesi böyle islerin sakasi yok
Yolladigin Mailleri ciddiye Almazlar
Avukatada gitsen Kündigen yapdigina dair belge ister sanirim

Normal kündigen olaylari Einschreiben mit Rückschein oluyor

Amazon,Netflix gibi platformlarda Online kündigen oluyor

gizemm
10 Şubat 2024, 15:58
Kundigen yaptigimiza dair mail var elimizde :

batum
10 Şubat 2024, 16:38
Kundigen yaptigimiza dair mail var elimizde :

o zaman sorun yok
Avukata gidin

webci
10 Şubat 2024, 17:05
Usta is mahkemeye gitmez..birkerelik avukata git ve avukat araciligiyla yazi yazdir..tahminim 300/400 arasi hallolur belki okadar da tutmayabilir..ayrica mail kundigen olarak kabul edilmiyor..ayrica abo icin cektikleri parayi da geri odesinler...
Bir aylik test sonra iptal isi gerek zeitschriftlerde gerekse iptv veya bu gibi seylere rabet etmeyin,bunlar kostenfalle cogu uckagitci..bir zaman benim oglanada yamamaya kalkmislar,,,birak bu isleri dedim,hic bulasmamak daha iyi..
Bu devirde mantik su;
Kimse kimseye bedava selam bile vermiyor kaldiki o burolarda oturanlarin sana bir ay bedava ucret sunmasi dusunulemez..
Simdi bir senelik abo dan fazla parayi avukata vereceksin..dusun tasin ya aboneligi bir sene devam ettir yada avukat parayi yiyecek..

batum
10 Şubat 2024, 17:54
Kimse kimseye bedava selam bile vermiyor kaldiki o burolarda oturanlarin sana bir ay bedava ucret sunmasi dusunulemez..
.

ya isde sorunda orda, cogu insan Deneme süresinin Tuzak oldugunu anlamiyor
Mesela Telefondaki uygulamalarda veya oyunlarda bile 7 gün bedava yaziyor
varsayalim uygulamayi veya oyunu indirdin

sonra cik isin icinden cikabiliyorsan

iskete
15 Şubat 2024, 15:22
ne yaparsaniz yapin e mail ile kündigung yazmayin herzaman yazili einschreiben yollayin elinizde belge olmasi cok daha iyi olur e mailli almadik diyebilirler e mail adresimiz degisti diyebilirler yani birsürü hikaye cikarirlar eger sana e mail araciligi ile mahnun yolluyorlar ise ödeme derhal bir avukata danis ve kim abone yapmis yazilimi nasil yapmis yazili yapti ise neler yaziyor onlari okuman lazim
simdiden kolay gelsin