PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Döner sevenler

batum
02 Şubat 2024, 11:57
Döner severler icin konu

Arkadaslar Bu pahalliklta daha Döner yiyen varmi
Bizim Burda Aylardir Ekmek Döner 8,50 euro

Ben Döneri gece gündüz yiyecek kadar cok severim
Ama artik fiyatlari o kadar abarttilarki insan almak istemiyor

Ben son 1 senede bir kere yedim.Hani cimrilikden filan degil,Protesto eder gibi yemiyorum
8,50 ye gider kiyma alir Köfte yapdiriim daha iyi

8,50 kurtarmiyormus 10 Euro istiyorlar ;)
https://www.sozcu.com.tr/doner-fiyatlari-310-tl-ye-cikti-almanya-karisti-p19712

aksarayli
02 Şubat 2024, 12:15
Zaten ben yemiyorum,tiksiniyorum.Etten baska hersey var icinde.

Haziran
02 Şubat 2024, 18:04
Bu yil devlet Gidaya uyguladigi vergileri tekrardan 19%'e cikardi. Artik Dönerciler, Restoranlar arttirir fiyatlari.

Birbey 3.1
02 Şubat 2024, 18:26
Zaten ben yemiyorum,tiksiniyorum.Etten baska hersey var icinde.

Döner heryerden yenmez zaten. Güvenebileceğin yerlerde yenebilir. Ben hep şuna dikkat ediyorum. Dönerci kendi yiyorsa o eti, demekki kötü olmaması gerekir. Birde eti kimden aldığıda önemli.

Benim güvendiğim yerde Augsburg'da 6,50 Euro. Ama şunu fark ettim, başka yerlerdeki Döner ekmeği aynı değil. Bazıları çıtır pide içine koyuyorlar. Hiç doyurucu olmuyor. Augsburg'da hepsi kendi yaptıkları yuvarlık ekmeğe koyuyorlar.

turkclan
05 Şubat 2024, 23:55
Döner heryerden yenmez zaten. Güvenebileceğin yerlerde yenebilir. Ben hep şuna dikkat ediyorum. Dönerci kendi yiyorsa o eti, demekki kötü olmaması gerekir. Birde eti kimden aldığıda önemli.

Benim güvendiğim yerde Augsburg'da 6,50 Euro. Ama şunu fark ettim, başka yerlerdeki Döner ekmeği aynı değil. Bazıları çıtır pide içine koyuyorlar. Hiç doyurucu olmuyor. Augsburg'da hepsi kendi yaptıkları yuvarlık ekmeğe koyuyorlar.

Augsburg da hangi dönerciyi tavsiye ediyorsun?

Herseyin Fiyati gibi Dönerinde Fiyati cikti, iyi dönerci bulmak bazi sehirlerde zor genelikte Tavuk/Hindi döner oluyor benim onlari pek sevmiyorum beklentimde pek yüksek olmuyor sagolsunlar cok da sasirmtiyorlar beni :) Genelikte Kirmizi et döneri tercih ediyorum onuda klasik yiyorum sogan ve domates baska birsey koydurtmuyorum üstüne

moralist
06 Şubat 2024, 08:36
Bizim burda 6.50 Euro şanslıyız yani

garip_38
13 Şubat 2024, 20:05
yaprak döneri 6,50€ vermezler kiyma dönerdir o yaprak en yaz 10€ olur bence.

atsiz77
14 Şubat 2024, 17:56
1 ay yemeyin Döneri bakın nasıl geri düşürüyorlar Fiyatları.

Burda Dortmund’a Selçuklu Döner var adamlar yanlış bilmiyorsam 7€ kadar çıkarmışlardı şimdi kapıya Fiyat asmışlar Döneri 5,50€ indirmişler.

Alıp bakmadım belki gramajını düşürmüş olabilirler

Deliahmet
19 Şubat 2024, 10:39
Dinslaken'de Akdeniz Döner var. Yaprak Döner satiyor ama Steak Döner yazmislar. Merak ettim denedim tadi yok güzeldi. Fiyat 7 €, tavsiye ederim

BMWci
22 Şubat 2024, 11:04
Son iki seneden beri türkiyede yasiyorum arada bir almanyaya geliyorum

En cok Döneri özlüyorum,Pforzheimda yufka döner 7 euro