PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : wv polo merkesi kilit sistemi bozuldu

avci62
04 Aralık 2015, 20:59
slm arkadaslar bende 99 model wv polo var bir hafta once merkesi kilit sisdemi bozuldu bunund birlikde sibetag da calismiyor neden ola bilir sigortalara bakdin hepiside saglam ne yapman lazim yine calismasi icin manuel calisiyor butunkapilar yardinc olursaniz sevinirim

avni64
04 Aralık 2015, 21:31
slm arkadaslar bende 99 model wv polo var bir hafta once merkesi kilit sisdemi bozuldu bunund birlikde sibetag da calismiyor neden ola bilir sigortalara bakdin hepiside saglam ne yapman lazim yine calismasi icin manuel calisiyor butunkapilar yardinc olursaniz sevinirimArabayi bilgisayara baglat sana büyük ihtimal hatayi gösterir.Benim aklima gelen sigortalarin harici sürücü tarafindaki kapi acik kaldiginda kitlemez,tankda,da stellmotor varsa ondanda olabilir.
En kolayi arabayi bigisayara baglamak.

yazkeyfi
04 Aralık 2015, 21:35
İyi akşamlar
Benim de başıma gelmişti bütün bağlantıları,bagajdaki motoru,sigortaları her şeyi kontrol ettim bulamamıştım.sonunda bagajdaki motordan kapı kollarına giden hortumları kontrol ettim hava basıncını sağlayan hortumların biri bağlantı yerinden ayrılmıştı tekrar taktım çalıştı.. umarım sizinde öyle bir durumdur.arızayı gidersiniz.

avci62
05 Aralık 2015, 21:22
tesekkurler arkadaslar verdiginiz bilgiler icin