PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Online Avukat

firstantepli
06 Ocak 2024, 17:07
Merhaba Arkadaslar,

Online Avukat tavsiye edebileceginiz biri varmi? Akteneinsicht yapacak

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

hOrOz
06 Ocak 2024, 17:55
Merhaba Arkadaslar,

Online Avukat tavsiye edebileceginiz biri varmi? Akteneinsicht yapacak

Usta online avukat online doktor gibi olur

Git bir avukata göz göze danış

mustafa200222
06 Ocak 2024, 18:35
Usta online avukat online doktor gibi olur

Git bir avukata göz göze danışHoroz ustam avkatlar ückagitci olmuş avkatlik sigortamiz var dedik bir konu hakkinda bilgi almak istedik randevu verdiler . Anlatti konustuk .konusma bittikten sonra ben Rechtsschutz ile çalışmıyorum demesin mi . Neden gelin dediniz diye tartistik. Adam saat ücreti 500€ istiyor. Sana 450 eurodan yaparim dedi. bastan konusmaya baslamandan sorun. 1 saate kadar konuştu Rechnung göndermis 300€

Gesendet von meinem SM-N986B mit Tapatalk

Burclu
06 Ocak 2024, 18:49
Horoz ustam avkatlar ückagitci olmuş avkatlik sigortamiz var dedik bir konu hakkinda bilgi almak istedik randevu verdiler . Anlatti konustuk .konusma bittikten sonra ben Rechtsschutz ile çalışmıyorum demesin mi . Neden gelin dediniz diye tartistik. Adam saat ücreti 500€ istiyor. Sana 450 eurodan yaparim dedi. bastan konusmaya baslamandan sorun. 1 saate kadar konuştu Rechnung göndermis 300€

Görüşmeden önce sordunmu Rechtschutzversicherung ile Abrechnen yapıyormu diye ???

mustafa200222
06 Ocak 2024, 19:10
Görüşmeden önce sordunmu Rechtschutzversicherung ile Abrechnen yapıyormu diye ???Evet telefonda sordum Rechtsschutz var kabul ediyormusunuz diye Sekretär termin verdi gelin diye . bizde bastan sormadik gittik. Konusma bittikten sonra basladi ben Rechtsschutz ile çalışmiyorum.saat ücreti 500€ dedi . Bende kabul etmedim ön görüsme ucreti olarak 300 Euro göndermis onu ödedim .bastan dikkat edin ben böyle bir sorunlar karsilastim sizinde basiniza gelmesin

firstantepli
06 Ocak 2024, 20:27
Cok sagol usta, benim zaten privat rechtsschutz yok. Avukat ariyorum aslinda burda ama bewertunglar pek iyi degil hepsi üc kagitci diye

webci
06 Ocak 2024, 21:13
Diyecektinki
Git ozaman rechnungu sekreterinle hallet..
Tabiki biz bunu diyemeyiz..
Niye
Cunku bizim avukatlik zertifikamiz yok..
Neyimiz var..
Agac gibi budanma zertifikamiz var ...

Burclu
06 Ocak 2024, 21:40
Evet telefonda sordum Rechtsschutz var kabul ediyormusunuz diye Sekretär termin verdi gelin diye . bizde bastan sormadik gittik. Konusma bittikten sonra basladi ben Rechtsschutz ile çalışmiyorum.saat ücreti 500€ dedi . Bende kabul etmedim ön görüsme ucreti olarak 300 Euro göndermis onu ödedim .bastan dikkat edin ben böyle bir sorunlar karsilastim sizinde basiniza gelmesin

Usta 1. Termine gittiginde ilk soru onu sormaliydin, Sigorta üzeri Abrechnen yapiyormu diye, ama olmus bir kere.

Tecrübe dedigin hayatta yedigin kaziklar deyilmi...

Ben DEVK Tavsiye ederim Privat,Arbeit, Verkehr hepsi icinde ve Avukatlik böyle danisma olunca Telefonda gereken Aviúkat ile görüstürüyorlar ve ücretsiz. Baktilarki dava vs. gerek yani direk o zaman ya kendiniz bir uzman bulun diyorlar yada biz gösterelim.

En önemli Sigorta bence Rechtschutz bu Almanyada.

antika
06 Ocak 2024, 21:52
benim bildigim avukatlar rechschutz ile genelde anlasmalilar sizin sigaortabilgiilerini alissa eger sigoranizla ilgili olabilir bir sorun en iyisi yoksa siz ödeyin sogortanizdan talep edebilirisniz kolay gelsin netten iyi arastirin avulati ve isin ehli olmasina dikkat edin kolay gelsin

Cengiz Bond
07 Ocak 2024, 17:52
Horoz ustam avkatlar ückagitci olmuş avkatlik sigortamiz var dedik bir konu hakkinda bilgi almak istedik randevu verdiler . Anlatti konustuk .konusma bittikten sonra ben Rechtsschutz ile çalışmıyorum demesin mi . Neden gelin dediniz diye tartistik. Adam saat ücreti 500€ istiyor. Sana 450 eurodan yaparim dedi. bastan konusmaya baslamandan sorun. 1 saate kadar konuştu Rechnung göndermis 300€

avukat türk mü?

mustafa200222
07 Ocak 2024, 21:10
avukat türk mü?Hayir alman

Birbey 3.1
07 Ocak 2024, 22:01
Rechtschutzun varsa Rechtschutzunu ara. Onlar sana bir avukat tavsiyesinde bulunurlar.

bicak40
19 Ocak 2024, 12:34
arkadaslar benim avukat sigortam ADAC da dünyanin her yerinde gecerli biraz pahali ama tavsiye edrim
ihtiyacin oldugunda ADAC i arayip soruyorsun onlar sana calistiklari avkatlarin adres ve isimlerini veriyorlar
sen sec hangisine gitmek istiyorsan.avukata vardiginda sadece ADAC kartini veriyorsun.

Haziran
19 Ocak 2024, 15:44
Arkadaslar sanirim ilk Avukata gidip Danismanlik parasini Sigorta zaten ödemiyor.Davayi Avukat alirsa ondan sonrasini ödüyor.
Yani Beratungsgespräch sigorta tarafindan ödenmiyor ben öyle biliyorum ama emin degilim.

antika
19 Ocak 2024, 15:52
valla bende hepsini ödüyor danisma olsa davavi alsada ödüryor basima gelen olaylardan dolayi Rechtschutzun varsa farkli farkli avukadada gidilebilir biliyom