PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sirbistan belgrad aktarmali ucak bileti

aksarayli
18 Aralık 2023, 16:56
Iyi günler Arkadaslar

yaz sezonu icin biletlere bakiyordum,dönüs bileti sirbistan belgrad havalimani aktarmali berlin fiyati gayet uygun.

Tecrübesi olan arkadaslar tavsiye eder misiniz belgrad aktarmali ucusu,ucaklari nasil veya nelere dikkat etmeliyim.

hOrOz
18 Aralık 2023, 18:19
Iyi günler Arkadaslar

yaz sezonu icin biletlere bakiyordum,dönüs bileti sirbistan belgrad havalimani aktarmali berlin fiyati gayet uygun.

Tecrübesi olan arkadaslar tavsiye eder misiniz belgrag aktarmali ucusu,ucaklari nasil veya nelere dikkat etmeliyim.

Geçen senelerde bir Aksaraylı arkadaşda Ukrayna-Kiew üzeri almıştı

oteloo
06 Ocak 2024, 22:09
Hayirli Aksamlar,
biz 2023 de yazin Stuttgart -Belgrad- Istanbul ve Istanbul-Belgrad Stuttgart uctuk. Fiyat olarak cok uygundu 4 kisiye gidis gelis 1200€ ödedim.

Hos olmayan gidistede dönüstede bizim haberimiz olmadan bavullari acip aramislar Sirbistanda, Bavullarin üstünde yapiskan vardi
arandi diye, Bavullardaki kilit yoktu cikarmislar, evde anladik acildigini.

El bagaji Kontrolünde de Polisler pek iyi davranmiyor bi sert tavirlari var, Polis el bagaji kontrolünde cantami Bantdan aldi acti ve icindeki parayi saydi ve
geri koydu Cantaya. Cok sasirdim.

Birde dönüste Istanbuldan Belgrada indik ve Zamanimiz cok azdi, Belgrad -Stuttgart ucagina Son cagri yaziyordu bile,
Yürüme Mesafesi de coktu yani Kostur Kostur oldu biraz ucaga yetismemiz.

bayern
07 Ocak 2024, 00:16
Hayirli Aksamlar,
biz 2023 de yazin Stuttgart -Belgrad- Istanbul ve Istanbul-Belgrad Stuttgart uctuk. Fiyat olarak cok uygundu 4 kisiye gidis gelis 1200€ ödedim.

Hos olmayan gidistede dönüstede bizim haberimiz olmadan bavullari acip aramislar Sirbistanda, Bavullarin üstünde yapiskan vardi
arandi diye, Bavullardaki kilit yoktu cikarmislar, evde anladik acildigini.

El bagaji Kontrolünde de Polisler pek iyi davranmiyor bi sert tavirlari var, Polis el bagaji kontrolünde cantami Bantdan aldi acti ve icindeki parayi saydi ve
geri koydu Cantaya. Cok sasirdim.

Birde dönüste Istanbuldan Belgrada indik ve Zamanimiz cok azdi, Belgrad -Stuttgart ucagina Son cagri yaziyordu bile,
Yürüme Mesafesi de coktu yani Kostur Kostur oldu biraz ucaga yetismemiz.

Usta sırplar sağolsun hem karada hem havayollarında pisliklerini yapıyorlar Avrupa’da o kadar ülke gezdim sırplar kadar ırkçı kaba bir yer görmedim