PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Anavatanimiza Temelli dönüs

Türksat
12 Aralık 2023, 21:15
Arkadaslar yaklasik 47 yildan beri Almanya,dayim esimle birlikte emekli olduk artik ülkemizi dönmek istiyoruz sizlerden ricam ülkemizde tabiki hersey var buradan esya götürmek cokta mantikli degil fakat kendi özel esyalarimiz var el aletlerim var ayrica yeni aldigimiz camasir makinasi TV ve yeterince kitaplar gibi biraz esyamiz var yani bir minübüs aslinda yeterli Almanya Ravensburgdan -Izmir Bayrakliya esyalar gidecek sizlerden ricam tanidiginiz güvenilir esya tasima firmalarin telefon numaralarini veya adreslerini verirseniz cok sevinirim cok tesekkürler degerli Özbeceriksizler Ailemiz hoscakalin.

hOrOz
12 Aralık 2023, 22:36
Usta niye nakliye parası vereceksin

Al ucuza bir minibüs varınca atarsın gümrüğe

Haziran
14 Aralık 2023, 09:58
@Türksat,
Münih ve Cevresi olsaydi bir tane tavsiye edecegim TIR var.Türkiyenin her tarafina mal götürüyor.
Ben 2 defa gönderdim sorun olmadan götürdüler.Eger istersen özelden göndereyim bir konus.

deniz2000
14 Aralık 2023, 11:47
kardes burdan bakabilirsin fiyat alabilirsin

https://www.mmtlojistik.com.tr/yurtdisindan-turkiyeye-esya-tasima-fiyatlari/

antika
14 Aralık 2023, 18:44
dogancay diye TR bir evden eve naklifiyati veat var ben burda gördüm irtabata gec dönerken senin esyalrini söyle ben burda gördüm hadda 06 plaka olunvada söfürle konustum ankaradaymis firma bayern genelde geliyorlarmis istersen nettten ulas konus isine yararmi yaramiz mi bilmem tam bilmiyom ama bazende kücük münibus tipi arabalarda geliyorlar görüyorum bayernde genelde 81 plaka numarasi arastirmani söylerim sana uyarmi uymazmi
yada diger arkadaslarin dediig bigi yolculuk seversen bir münibus le kendin götür en güze hem gezer hemde cok cazip olur kolay gelsin

kowboy
24 Aralık 2023, 03:02
SLM
Almanya Duisburdan Direkt Izmir e haftada 2 Sefer yapan Minibüsler var. Her hafta malum Duisburg a Damatlık ve Gelinlik getiriyorlar. bir Arastir derim. Dönüsleri genelde boş oluyor.