PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Araba Vollkasko

W211
27 Kasım 2023, 18:24
Selam millet,

Arkadaslar benim arabam vollkaskoluydu sorum ben kaza yaptim kendim sucluyum arabanin masrafini ödedi yanliz ben bu arabayi yaptirdim peki arabasizlik parasi alinirmi vollkasko sigortasından,yani tamir ettirdim 10 is günü sürdü

Cevaplarınızi bekliyorum

hOrOz
27 Kasım 2023, 18:28
Selam millet,

Arkadaslar benim arabam vollkaskoluydu sorum ben kaza yaptim kendim sucluyum arabanin masrafini ödedi yanliz ben bu arabayi yaptirdim peki arabasizlik parasi alinirmi vollkasko sigortasından,yani tamir ettirdim 10 is günü sürdü

Cevaplarınızi bekliyorum

Usta sadece karşı tarafın masrafını öder

seninkide iş hem suçlu hemde güçlü

W211
27 Kasım 2023, 18:38
Usta sadece karşı tarafın masrafını öder

seninkide iş hem suçlu hemde güçlü

Ya ben sucluyum acaba dedim arabasiz kaldigim gunlerin parasini ödermi eğer öderse parami alayim maksat kurnaz yapmak değil teşekkür ederim cevabin icin.
Zaman aşımı almancada ne demek

varto
27 Kasım 2023, 20:22
Selam millet,

Cevaplarınızi bekliyorum

Du warst der Unfallverursacher: Was nun?

Wenn Du selbst den Unfall verschuldet hast, sieht die Sache etwas anders aus. Ohne Vollkaskoversicherung musst Du den Schaden an Deinem Auto auf jeden Fall selbst zahlen – auch den Mietwagen. Hast Du eine Vollkaskoversicherung, übernimmt diese aber auch nicht automatisch die Kosten für einen Mietwagen. In den meisten Verträgen ist das ausgeschlossen.
Sözlesmen nasil o önemli , sözlesmene bak .
Saygilar