PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yaz lasitigi tavsiyeleriniz varmi

kaptannnn
30 Kasım 2015, 00:29
selamunaleykum arkadaslar ben yaz lastigi alacagim ama hangi marka alacagima karar veremedim aarabam mercede c 180

zirdeli79
30 Kasım 2015, 16:03
Pirelli diyorum baska marka tanimam tavsiye ederim kardes pirelli cinturato p7 süper

selo65
30 Kasım 2015, 18:42
aleykümselam kaptannnn usta bende c 220 cdi var. kislik ve yazlik lastiklerin hepside michelin marka. arkadas pirelli tavsiye etmis ama ben michelin diyorum cünkü yaklasik 1983 yilindan beri ehliyetim var ve asagi yukari cogu lastikleri kullandim. michelinden baska artik arabaya lastik takmam. michelin lastiklerin yagmurda karda yol tutusu mükemmel ve özellikle arabanin icine hic ugultu vermiyor. bazi markalara göre profilleri daha fazla dayaniyor. yani kisaca ben michelin diyorum.

Ergene
30 Kasım 2015, 22:37
Pardon....

kaptannnn
01 Aralık 2015, 06:08
ben yaz lastigi almak istiyorum arkadaslar kisliklarim michelin memnunum 8 senelik lastik hala iki kis gecirir rahat.
ama tabiki marka cok olunca kafa karisiyo birde michelin hangi modeli iyi

Cologne
01 Aralık 2015, 15:06
Selamun Aleyküm,

Usta, ben Audi A6 icin Michelin yazlik lastik aliyordum, gercekten cok memnun kaldim.. Cok sessiz ve dayanikli bir lastik.. 4-5 sene önce izin dönüsünde Bulgaristan da büüyük bir cukura cok sert bir sekilde hizlica girdim. Almanya ya kadar araba yalpalayarak geldi.. Almanya da tekerleri söktürüp baktigimda Michelin lastigin ic tarafindan telleri parcalanmasina ragmen dis kisminda hicbirsey yoktu. Belki de baska lastik olsaydi o sekilde 2500 km yol gelemezdim.

O zamanlari senede bir ATU da kampanya oluyordu. Michelin Energie Saver lastik alinca 50 euro tankgutschein veriyorlardi. Ve 4 lastigin fiyati yanlis hatirlamiyorsan 200 euro civarinda satiliyordu.. Simdi ayni aktion lar oluyor mu bilmiyorum..

Suan ki yazlik lastiklerim Vredestein ve bu lastikler den de cok memnunum..

Selametle..

cassano
04 Aralık 2015, 13:28
bende yazlik 215/55/16 lik bakiyorum. Su an michelin var 4 senedir arabanin üstünde. bakalim bu sefer ne olacak