PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : VW App Connect ve Sprachebedienung

usakli
12 Kasım 2023, 12:23
Iyi pazarlar arkadaslar,

ben 2019 Model bir Tiguan aldım ve ALLAH nasip ederse kasasız belasız kuallancagim. Türkiye'ye git gel icin.

Arabada baya ekstra var ama satan AppConnect (Apple CarPlay icin) ve Sprachbedienung'u actirmamis. Menü arabada mevcut, ama açtırman gerekiyor diyor.

VW 200-300 EUR para istiyormuşum bunlara. eBay Kleinanzeigen'de de yapanlar var, ama güvenilir mi bilemiyorum ve yakin olan kimse yok (Stuttgart civarlarinda kalıyorum).

Benim sorum: Var mi bunu yaptıran? Nerden indirebilirim bu patch'i? SD Kartinla birey yüklenip arabaya takiliyormus. Islem baya kolaymış, ama hic bir yerde bilgi bulamadım.

hOrOz
12 Kasım 2023, 12:37
Daha dün aynı konu açılmıştı https://www.ozbeceriksizler.com/showthread.php?118408-Araba-da-Android-Auto-CarPlay-Spotify-Google-Maps-kullanimi&p=325688&viewfull=1#post325688

arabanın modeli değil üstündeki cihaz önemli sanırim discover media veya discover media 2 takılı

usakli
12 Kasım 2023, 14:40
Kardeşim kusura bakma, başka bir konu icinde sorulduğu icin konu, görmemişim.

Aracın radyosu Discover Media 2. İçindeki numaraları bakıp yazacağım buraya.

Bunu kendimiz yapma sansimiz yok mu usta sence? Öbür konuda arkadaslar bunu yapan 3. kisilere yönlendirmişler

hOrOz
12 Kasım 2023, 16:50
Kardeşim kusura bakma, başka bir konu icinde sorulduğu icin konu, görmemişim.

Aracın radyosu Discover Media 2. İçindeki numaraları bakıp yazacağım buraya.

Bunu kendimiz yapma sansimiz yok mu usta sence? Öbür konuda arkadaslar bunu yapan 3. kisilere yönlendirmişler

Bu cihazları patchen yapanlar var ama kendin yapman biraz zor olacak tavsiye etmem

Eski RNS 310 lara yapıyordum ama çoktan beri VW ile ilgillenmediğimdem bilmiyorum

Ford da bunlar hepsi açık bedava Navi update içinde

Materyalı iyi tanıman gerek iki üretici var Delphi, Technisat

Yani sonra arabanda süs olarak kalma olasılığı da var