PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : PSN Disney Plus gibi siteler icin hangi türk kredi karti

Canpolat1988
26 Eylül 2023, 11:08
Merhaba arkadaslar.
Playstation, netflix ve benzeri alisverisler icin alman kredi kartim yetiyordu bugüne dek. Artik yavas yavas sirketler türkiye fiyatlariyla alman kredi kartimla alisveris yapmayı engelliyor.

Bende türk kredi karti alsam diyorum. Malum mantar gibi birçok banka var Türkiye'de. Bircok çeşit kart var.

Bana almanyadan başvurabileceğim, netflix vb üyeliklerimi halledebilecegim bir banka/kart önerisi olan varmi?

Enpara, qnb, ziraat, paraf, papara

Bunlar benim aklima gelenler.

Tanyel
27 Eylül 2023, 02:36
Kredi karti lazim degil ayni islemleri vadesiz tl hesabi acarakta yapabilirsiniz, ben o sekilde hallediyorum. Ayni zamana bankamatik kartta aldim online alisversilerde kullanilabiliyor, Kredi karti gibi.

Canpolat1988
27 Eylül 2023, 10:57
Teşekkürler ama ps store da kredi kartı istiyor

TFA1903
27 Eylül 2023, 17:03
Merhaba arkadaslar.
Playstation, netflix ve benzeri alisverisler icin alman kredi kartim yetiyordu bugüne dek. Artik yavas yavas sirketler türkiye fiyatlariyla alman kredi kartimla alisveris yapmayı engelliyor.

Bende türk kredi karti alsam diyorum. Malum mantar gibi birçok banka var Türkiye'de. Bircok çeşit kart var.

Bana almanyadan başvurabileceğim, netflix vb üyeliklerimi halledebilecegim bir banka/kart önerisi olan varmi?

Enpara, qnb, ziraat, paraf, papara

Bunlar benim aklima gelenler.

Önemli olan Türk Kredi Karti olmasi
benimki Garanti Kredi Karti (Bonus Trink)

Gesendet von iPad mit Tapatalk Pro

KaRaBaCaK
27 Eylül 2023, 21:16
mydealz de Klarna Kredikarti oluyor diyorlardi PSN de alis versis yapabildim