PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Saç tellerini güçlendirmek.

Birbey 3.0
10 Eylül 2023, 16:55
Selam arkadaşlar,

yaş 42. Saçım daha çok ama eskisi gibi kuvvetli değil.

Binlerce şampuan var. Hiç bir çoğunu deneyip bir nebzede olsa canlandıran bulan oldumu?

Bir ara ben Alpecin kullandım. Pek bit fayda görmedim.

garip_38
10 Eylül 2023, 17:06
Biyoksin var kardeşim tafsiye ederim

Birbey 3.0
10 Eylül 2023, 17:30
Hangisini kulaniyorsun?

tolga1903
11 Eylül 2023, 07:00
DermaNew hair diye serum var, Türkiye de daha uygun
Yakın çevremde inanmasam da göz ile görülür şekilde değişiklik olan tanıdıklarım var,
Bende denemeye karar verdim.

arapkarizma
11 Eylül 2023, 12:45
DermaNew hair diye serum var, Türkiye de daha uygun
Yakın çevremde inanmasam da göz ile görülür şekilde değişiklik olan tanıdıklarım var,
Bende denemeye karar verdim.

Ebay de var aynismi acaba 21 euro civari

Birbey 3.0
11 Eylül 2023, 13:51
Ben serum değil şampuan olarak arıyorum.

Türkiye'den almam. Eczanede bile satılsa güvenmiyorum. Niye derseniz, Avrupa Birliği dışındaki ülkelerde istedikleri etkin maddeler kullanabiliyorlar. Misal ağaç ilaçlamadada böyle. Bizfeki ilaçlar daha kuvvetli, çünkü üst sınır daha yüksek, ama AB okadar fazlasına izin vermiyor cünkü kanserojen.

elektroniker
11 Eylül 2023, 17:58
internetden alintidir

Dermanewhair Kullanımı Hakkında Sorunlar

DermanewHair'i 2 yıl boyunca kullandım. Önce 6 ay dediler. Sonra bir yıl. Sonra da yavaş yavaş bırakmanız gerekiyor dediler. Sonra da haftada bir olacak şekilde kullanmanız gerekiyor. Vb. Farklı farklı söylemlerde bulundular.

Sonuç olarak başladığım noktaya geri geldim. Evet doğru saçları fark edilecek derecede çıkarıyor ama sonradan aynı hızla çıkan saçlar dökülüyor. Kendileriyle yaptığım konuşmada da dökülmeyi durduracak başka bir ürün bulduklarını söylediler. Biraz da oradan para kazanmak için insanların hayalleriyle oynuyorlar...

tolga1903
11 Eylül 2023, 18:07
Ebay de var aynismi acaba 21 euro civari

Aynısı imiş ama TR de 10 lu Paket 2800 liraya yani 100 Euro ya Denk geliyor.

tolga1903
11 Eylül 2023, 18:13
internetden alintidir

Dermanewhair Kullanımı Hakkında Sorunlar

DermanewHair'i 2 yıl boyunca kullandım. Önce 6 ay dediler. Sonra bir yıl. Sonra da yavaş yavaş bırakmanız gerekiyor dediler. Sonra da haftada bir olacak şekilde kullanmanız gerekiyor. Vb. Farklı farklı söylemlerde bulundular.

Sonuç olarak başladığım noktaya geri geldim. Evet doğru saçları fark edilecek derecede çıkarıyor ama sonradan aynı hızla çıkan saçlar dökülüyor. Kendileriyle yaptığım konuşmada da dökülmeyi durduracak başka bir ürün bulduklarını söylediler. Biraz da oradan para kazanmak için insanların hayalleriyle oynuyorlar...

Dediğim gibi 5 kişi de gördüm, tabi olnlar daha kullanıyor bırakmadı, hele bir tanesi saç ekimi de yaptırmış idi yaklaşık 4 sene önce
Saç ekimi sonrası bile bu kadar yoğunluk görmedim arkadaş da, doğru olabilir kullanmayın ca geri dökülmesi ama zaman ile dosaj yada kullanım azalıyor Muş yani sık aralıklarla değil de hafta da 1 yada 2 kere sürülüyor dedi,
Ben de kendim için diyorum denemeye değer sürekli kullanım da senede 100 Euro verilse ve yoğunluk sağlanır ise
Kendi açımdan pahalı ve uğraştırıcı yada zararlı bir şey olarak görmüyorum zaten kafaya sürülen bir şey

Birbey 3.0
11 Eylül 2023, 20:03
Uzak durun. İş dediğime varıyor. Allah bilir neler var içinde. Sınırdan fazla katıyorlarsa Allah korusu sonunda beynin yakınların tümor falan yapmasın.

Herkes ister gür saç ama heryolda mübah olmamalı.

Onun için Almanya'da eczanede ve Drogiemarktlarda ne varsa onu kullanın. Gerisi sakıncalı.

i.belen
15 Eylül 2023, 23:21
Bioblas Sarımsak özlü veya ısırgan otu içeren şampuanlarını kullanıyorum, tavsiye edebilirim. Güçsüz saçları güçlendirmeye yardımcı oluyor. Ek olarak ısırgan otunu taze toplayıp suda kaynatıp, süzdükten sonra, ılıdığında bu suyla saçlar yıkandığında bu da saçları kuvvetlendirir.

Ozanonur38
21 Eylül 2023, 12:38
Bioblas Sarımsak özlü veya ısırgan otu içeren şampuanlarını kullanıyorum, tavsiye edebilirim. Güçsüz saçları güçlendirmeye yardımcı oluyor. Ek olarak ısırgan otunu taze toplayıp suda kaynatıp, süzdükten sonra, ılıdığında bu suyla saçlar yıkandığında bu da saçları kuvvetlendirir.

Tavisye icin teskürler. 2 yil önce Sac ektirmistim. Simdi Amazondan bunu (https://www.amazon.de/gp/product/B0B5ZPPHB4/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1) ismarladim.
3 tanesi 18€

civrilli2
21 Eylül 2023, 18:54
Tavisye icin teskürler. 2 yil önce Sac ektirmistim. Simdi Amazondan bunu (https://www.amazon.de/gp/product/B0B5ZPPHB4/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1) ismarladim.
3 tanesi 18€

Türk bakkallarinda tansi 5 €

keno
22 Eylül 2023, 11:02
kök hücre tedavisi yaptiracaksin hemserim

L-1011
22 Eylül 2023, 11:37
Selam arkadaşlar,

yaş 42. Saçım daha çok ama eskisi gibi kuvvetli değil.

Binlerce şampuan var. Hiç bir çoğunu deneyip bir nebzede olsa canlandıran bulan oldumu?

Bir ara ben Alpecin kullandım. Pek bit fayda görmedim.

selam ben 48 yasindayim saclarim eskisi gibi canli----ben bunu kullandigim alpecine bagliyorum 2008 yilindan bu yana araliksiz alpecine doppel effekt kullaniyorum.kepege karsi %100 cözümyagli yada kuru saclar icinde cok cok iyi...tek sampuanda kal..kullanim seklini biliyorsundur alpecin in

hOrOz
22 Eylül 2023, 11:47
ne dökerseniz dökün neyle yıkarsanız yıkayın

saçlar ırsi yani aileden gelen genetik yapı yönlandiriyor ...

Gerisi firmaların empoze etmeye çalıştığı şeyler

Yani öyle reklam yapıyorlarki sizin aklınız öyle kabul ediyor ve görüyor