PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sila yolunda sadece Alman kimligi ve yaninda Köepk götürmek

Perfect
28 Ağustos 2023, 08:50
Selam arkadaslar bu konuda tam bilgisi olanlar yardim ederse sevinirim .
Bu sene ilk defa Türkiyeye Almanyadan Köpegimizi de götürmek istiyoruz bunu yani sira hanimin Alman pasaportu yok sade Alman Kimlik karti.
Simdi Kimlikde Sirbistan illa Pasaport diye problem yaratiyor .
Bana biraz detaylica bilgi verebilen olursa cok sevinirim .
Sevgiler ve saygilar

deniz2000
28 Ağustos 2023, 09:16
Sirbistan Reisepass istiyor damga vurmak icin köpeyinde passi olmasi lazim

yengeye Reisepass cikarman lazim

atsiz77
28 Ağustos 2023, 11:21
Pasaport harici bide gerekli olan aşıları yapılması lazım Aşı belgesi yanınızda olsun.

Haziran
29 Ağustos 2023, 10:01
Köpek veya Kedinin asilari eksik olursa TR'de vurdurman gerekiyor, uzun ve çileli bir iş.

enes67
29 Ağustos 2023, 11:11
Sirbistan Reisepass istiyor damga vurmak icin köpeyinde passi olmasi lazim

yengeye Reisepass cikarman lazim

Sirbistan dan iki kere gectim 2-3 sene aralikli , en son bu sene gittim , sadece kimlik yeterli ,Pasaport illaki gerekmiyor Alman Vatandasindan

oguzsinan
31 Ağustos 2023, 10:40
Arkadaşım köpeğinin kuduz aşısını izine gitmeden 2 ay önce vurdurman lazım. Aşı vurulduktan 6 hafta sonra köpeğinin kanı alınması lazım. Kan örneği laboratuvara yollanıyor. Oradan tollwut Twitter diye kağıd geliyor bu olmazsa köpeğin Bulgaristana en aşağı 6 hafta karantinada kalır. Bunun parasınida senden alırlar. Ben bunların hepsini yaptırıp köpeğimi götürdüm.

Ombro
19 Eylül 2023, 21:25
Slmlar, sen en iyisi Auswärtigeamt sayfasina gir orada her sey yaziyor, Personalausweis Sirbistan icin yetreli oldugunu bildirmisler . 2 senedir Personalausweis ile Silayoluna ciktim ve bir yerde sorun cikmadi

cenk1978
19 Eylül 2023, 23:57
Sirp lar dan Alman Kimlik ile sorunsuz geciliyor. Daha gecen Hafta gectim ordan.