PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Almanyada ucuz araba sigortasi

Galaxy3764
18 Kasım 2015, 20:03
Arkadaslar
Bildiginiz gibi bu ayin sonuna kadar araba sigortasindan ayrilabiliyorsunuz.
Benimde yeni fatura geldi ama her sey ayni kaldigi halde(Pozentler nesi) 120 € pahalanmis.
Sizlerdede pahalandimi ve hangi sigortada oldugunuzu yazarsaniz herkes yararlanabilir.

Sigortam HDI
Benim araba Ford S max 140 PS

Haftpflicht mit Vollkasko senelik 990 €

Haftpflicht 45 %

Vollkasko 35 %

Nar agacim
18 Kasım 2015, 20:18
selam
Ben de DEVK dayim ,porsentim düyüstü ama .Fiyatlar yükselmis banada mektup geldi .Fiyatlar %19 arttitmislar yani bu arisa göre 162 € fazladan ödeyecekmisim.

yalcin66
18 Kasım 2015, 20:22
huk coburg ben burdayim memnunum,tavsiyede ederim,asagi yukari yari yariya düser tahminimce.

Galaxy3764
18 Kasım 2015, 20:25
Aynen öyle bende DEVK belki ucuzdur demistim.Benimde iki araba var Ford smax,Ford Ka
S maxde 120 €
Ka da 40 € pahalanmis.

Birde S maxde Rabatschutz vardi. - 4 sene evvelde kaza yapmisdim ama pozentim ayni kalmisdi simdi degissem pozenti yükseltirler diye duydum onun icin kaldim böylece.

cenk1978
18 Kasım 2015, 20:29
Huk24 deyim teilkasko ile yillik 564 euro ödicem...sf 7 yeni yilda....8 euro zam geldi banada....

Sigortaci arkadaşa hedap yaptırdım daha uygun sigorta bulamadi.

Arac passat 3c limo tdi 2006.

Arkadaşım Prozent yillik düşüyor ama araclarin birde typenklasse si var, onlar cikinca malesef ücretlerde cikiyor.

tr-22
18 Kasım 2015, 20:41
selam
Ben de DEVK dayim ,porsentim düyüstü ama .Fiyatlar yükselmis banada mektup geldi .Fiyatlar %19 arttitmislar yani bu arisa göre 162 € fazladan ödeyecekmisim.

Bu yil gercekten bütün sigortalarda korkunc pahalilik var.
Bende HDI'de sigortaliydim,onuncu ayda cikisimi verdim,gecen yil yani 2015 e Ford Mondeo 130ps diesele 424€ mit teilkasko senelik ödedim.Bu yeni yil icin tel actim bana verdikleri cevp sen cikis vermisin hesap yapamayiz,önce cikisi geri alicakmisin sonra bana hesaplayip bildireceklermis bende kabul etmedim.

Gecen yil internet üzeri HDI kayit olmustum,bu yil arastirma yapiyorum en hesapli admiral sigorta var,yalniz TR gecerli olmadigi icin yapmiyorum.

Bu gün is yeri arkadasimin tavsiyesi üzerine DEVK'e tavsiye etti tanidigi türk arkadasi varmis yeni hesap yapti benim ödeyecegim fiyat 416€ olucakmis,bende termin yaptim nasip olursa Pazartesi gidip arabami sigorta yaptiracam.

Sizlerde cikisinizi vermeden önce keni sigortaniza hesaplattirin sonra cikinizi verin,zamaniniz var arastirma yaparsaniz bayagi karli sayilirsiniz.

delikanli81
18 Kasım 2015, 20:42
buaralar direct Line cok ucuzlatti.... önceki sigortama göre yüzde 30 daha ucuz... direct line a gecmek isteyen varsa, kunden werben kunden den yararlanabiliriz... isteyen PM atabilir...

mad max
18 Kasım 2015, 21:15
Ben HUK Coburg da 3 aylik Volkasko 286 € ödüyordum düsürmüsler fiyati artik 222€ ödeyecegim...

Egal77
18 Kasım 2015, 21:33
Arkadaşlar check24 sayfasından kendi bilgilerinize göre hesaplatın .
Ben hersene böyle yapıyorum ,
Mağlum Sigortalar ilk bir Yıl ucuz oluyor ve dahasonra pahalsnıyor siz siz olun ve her Yıl hesaplatın ..
Saygılarımla
Egal77

f4scistx
18 Kasım 2015, 22:23
Bence internetteki fiyatlar tutmuyor.
Her gittigimde adamlar bana baska fiyat cikartiyor.

Daha ucuz diye Werkstattanbindung yapmayin

hOrOz
19 Kasım 2015, 00:39
CosmosDirekt

Golf 5 +++ vollkasko +++ selbstbeteiligung 300/150€ ++++ SF 25 +++ 157,84 vierteljährlich +++++ 100€ Gutschein für Selbstbetiligung

sigorta gecen sene ye göre 4€ düsmüs

Yigido
19 Kasım 2015, 11:14
Bende Huk daydim. 3 aylik 200 euro ödüyordum. Tekrar hesaplamislar 199 euro yaplislar:). Bende devk da hesaplattim teilkaskoda icinde 3 aylik 105 euro dediler hemen oraya gectim.

KayipKral
29 Kasım 2015, 03:10
Selam Arakdaslar,

Öncelikle siteniz tekrar acilmis hayirli olsun.

Bende gecen ay mercedes e280 aldim. Sigortayi Da direktten yaptim. Sigorta sartlari icerisinde bunlar var. Hapftlicht rababatschutz, darf andere fahren, Teilkasko (sb 150€) ink. Marderbissfolgeschäden, Zusammenstoss mit allen tieren, frei werktstattwahl. ve en önemlisi türkei option. Yani türkiyenin her tarafinda gecerli bir sigorta.(SF 18) gelen para 750€. yillik.

Eskiden Devk da idim. omegam vardi ve her sene prozent düsmesiine ragmen para yükseliyordu. teil kasko vardi cikip yerine rabatschutz istedim, mecburen bir kaskonun olmasi lazimmis. ve istedikleri para %20 gelen paranin.
Sonra devk inde sadece turkiyede avrupa yakasinda gecerli oldugunu duydum. Anadolu tarafinda sadece haftpflicht gecerli oluyormus. Cikis verip HUK a gectim. fiyat hemen hemen ayni idi. Sonra onunda sadece avrupa yakasina kadar gecerli oldugunu duydum ve anadolu tarafinda sadece Haftpflicht olarak kullana biliyorsunuz.

Demek istedigim eger türkiyeye gitmekse niyetiniz araba ile ucuz sigortadan cok turkiyenin her tarafinda gecerlimi onu ogrenin. Eger pahali bir araba ile turkiyenin anadolu tarafina gidiyorsan ve sadece haftpflicht gecerli ise dikkat etmek lazim. O zorluga düsmeden önce sigortanizdan kesin bilgi edinin. hatta yazili isteyiniz.

Sadece fikir beyan ettim. Saygilarimla.

tr-22
29 Kasım 2015, 14:13
Bence internetteki fiyatlar tutmuyor.
Her gittigimde adamlar bana baska fiyat cikartiyor.

Daha ucuz diye Werkstattanbindung yapmayin

Kendin gitmeyeceksin internette chek24 hesapla gönder aynisi geliyor,kendin gidersen sana yardimci olduklari icin ve kendine muhatap olan biri var diye sigortalar pahalanmis oluyor.

Ben kendim bir kac senedir bu sekile yapiyorum cok aha ucuza geliyor,nerdeyse yari fiyat diyebilirim.

Gensoy
15 Aralık 2015, 19:31
Slm
Grüne Karte Türkiyeye gecerli degil.Ben de yeni üye olmustum simdi kündigen yapacagim.

dadaloglu38
16 Aralık 2015, 18:28
buyur kardesim en uygun sigortalar burda ben kendim hep burdan yaptim yukardaki sigortalar hepsi pahali https://www.check24.de

alpza70
05 Kasım 2016, 19:40
Slm. Bir arama motoruda benden birde burdan hesaplatin. Isallah isinize yarar https://www.verivox.de

Sener 75
01 Ocak 2018, 18:08
Ben HUK Coburg da 3 aylik Volkasko 286 € ödüyordum düsürmüsler fiyati artik 222€ ödeyecegim...

Kardes sürücü tek senmisin. ucuzmus gercekden. Bende Vollkasko yapacam söför 2 kisi olacak