PDA

Orijinalini görmek için týklayýnýz : Sunexpress rezilligi

meyas
06 Aðustos 2023, 15:47
Saat 11:10 ucus saati su an 15:45 daha Flughafen da oturuyoruz ne bir görevli geldi sadece ansage der Flug voraussichtlich 16:30 gerceklese bilir anons yapildi sonuc belli degil ne su ne yemek hic ilgilenen yok kendimiz su ve yiyecek aliyoruz burda Flughafende fiyatlar belli 5 kisiyiz siz hesaplayin artik Allah bela…….. versin

ayrtonsenna
06 Aðustos 2023, 16:39
slm , Hangi Havalimani.?

varto
06 Aðustos 2023, 20:49
Ucak sirketinden yazili kâðýt almaniz gerekiyor , kac saat ertelendi diye mühürlü.
Sonradan sunexpresse veya bilet aldiðýn yere müracet edip paranýn büyük kýsmýný geri alabiliyorsunuz .
Kac yýl önce ayný durumu yasadýk , burada önemli olan türkiye havalimaný kanunumu yoksa almanya tarafi sartlarý.
Ona göre hesaplaniyor ve tabikide örneðin iþ icabi gec kaldýn veya transferi kacirdin vesayre ....
Gecmisler olsun.

neco54
07 Aðustos 2023, 17:22
Elindeki belgeleri cöpe atma , mail ve sms,leri silme, ekran resimleri cekti isen kayitli kalsin.
Direkt Sunexpresse, baþ vur.

makkk
16 Aðustos 2023, 12:33
slm meyas kardes,

sunexpress e bas vurdunmu.

Bu sene bizde giderkene 2:30 gec kalkti ve tabiki Anschlussflug verpassen ettik.
Dönüstede 4 Agustos 3.30 gec kalti.
Biletler THY ,ucak Anadolu jet.
Online melden ettik bakalim ne gelecek.

selamlar

meyas
16 Aðustos 2023, 19:30
Daha izindeyim geri dönüstede ne olacak bakalim tam paket sikayet yaparim

Birbey 3.0
17 Aðustos 2023, 11:24
Sunexpress'de herhalde artýk sapýtmaya baþladý banamý öyle geliyor bilmiyorum.

arapkarizma
17 Aðustos 2023, 12:50
Sunexpress'de herhalde artýk sapýtmaya baþladý banamý öyle geliyor bilmiyorum.

Bizim burda kötü olan Eylül ayindan sonra tek sirket o Hannover Izmir arasi sadece 4 ay kadar yazin corendon ucuyor izmir e o kadar

Birbey 3.0
17 Aðustos 2023, 13:32
Münih'den Ýzmir'ede öyle.

Corendona güvenilmiyor. Corendonun kendi uçaðý yokmuþ. Uçaklarý kiralýyormuþ. Kurtarmayýncada iptal ediyor herhalde.

Bir yerde okumuþtum. Ne kadar doðru bilmiyorum.

Gökay
20 Aðustos 2023, 13:44
Telefonlariniza "Flugärger" adli App'i indirin.