Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : ipatron devamli vorschuss yolluyor

Serseri
08 Haziran 2023, 14:35
slm arkadaslar calistigim is yeri devamli bana Vorschuss adi altinda bazen 500 EU bazen 300 Eu yolluyor, bu paralar brüt olarak kagit üstü gözüküyor sonrada asagida baska sebebler altinda geri cekiliyor, yani yukardan verip asagidan geri cekiyor, bu yaptigi islemler yüzünden steuer dan problem cikarmi bana asagiya bu ay gelen miktarlari yazacam yardimci olursaniz sevinirim
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Festlohn gewerblich -2300
Leistungszulage - 1450
pkw - 390 <--- bunu tank karti olugu icin veriyor

Gesamt Brutto 4140 EU
------------------------------------------------------------

steuerrechlich abzüge 627
SV rechtliche abzüge 843

Netto 2669

-------------------------------------------

Vorschuss 500
Pkw 390

---------------------------------

auszahlungsbetrag 1779 bana gelen nett para

deniz2000
08 Haziran 2023, 15:29
nasrettin hoca mahallesindeki insanlari her aksam yangin vardiye kandiriyormus ,
mahalle arkadaslari küplere suyu dolduran kosuyormus fakat ne yangin var ne birsey

hoca bu olayi bir kackere devam etmis bir gün esastan yangin olmasinmi hoca yine yangin var

diye bagirmaya baslamis fakat ne gelen var ne giden sonuc hocanin evi kül olmus gitmis

cünkü insanlari kandiriyormus

gelelim sana senin öbür konularina ben dahil sana yardim eden arkadaslara hic bir zaman geri dönmedin
bu yüzden insanlarin sana inanci kalmamis görünüyor.

not : problemini is yerine sormani tavsiye ederim

Serseri
08 Haziran 2023, 16:02
güzel abim elimden geldi kadar cevap verdim ve sayet farkindaysan epey süredir buraya girmedim sorunlarimla caninizi sikmak ve basinizi agritmak istemdigimden kusura bakmayin

yindede cok cok tskürler hepinize