PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : NRW´de Söz/Nisan icin gereken ürün Magazalari ariyorum

berat78
05 Kasım 2015, 14:47
Merhaba arkadaslar,

Ruhrgebiet cevresinde (Duisburg, Dortmund, Gelsenkirchen, Herne, Recklinghausen vs.) Söz ve Nisana gereken ürün satan magazalar ariyorum.
Buna Pasta ve Tatli cesitleride dahil.

Bildiginiz ve önerdiginiz yerler varmi?

Bu tür tepsiden nerde yaptirabilirim?

https://scontent.cdninstagram.com/hphotos-xfa1/t51.2885-15/e15/11117032_1582194438710654_408784416_n.jpg

haveri68
05 Kasım 2015, 21:00
Köln keup str türk baklavacisi hasan usta da gördüm biz ordan almistik aynisi var mi bilmiyorum

Emmoglu67
05 Kasım 2015, 23:22
slm
magazalar aslinda duisburgda dolu. pastaya gelince ben oglumun dogum günü icin özel pasta yaptirmisdim . cevremdeki konditoreilari arayip sordum gelatinsiz yapiyormusunuz diye. eyer mülheim rhein ruhr zentrum uzak degil dersen bi yer tavsiye edebilirim. tek 1 resimle aynen dedigimi tam olarak yapdilar. o gün hata millet magazalara degilde gözleri pastadaydi.
tepsiye gelince zevk meselesi türk yerlerinde kesin bulursun. güleri mesela marzipan , cikolatadan yaptirabilirsin hersey mümkün harfli cikolatalar zaten ufak sorun iyi bir konditorei icin

berat78
06 Kasım 2015, 08:01
a.slm
Köln biraz uzak usta, orda cok yer oldugunu duydum ama gitmeye maalesef simdilik vaktim yok.

Duisburg ile Mülheim yakin, Mülheimdaki Konditorei hangisi bi gideyim oraya.
ben gecenlerde hernede alman konditoreiya sordum resim gösteripte bi Pasta. Hem aynisini yapamayiz dedi hem 200 euroya yakin fiyat söyledi.
Tepsi isi kolay, ben sadece cikolatalari konditoreilarda yapildigini bilmiyordum cok sagolun bilgiler icin. :D

hope41
06 Kasım 2015, 12:52
Dortmund da Nur pastanesi var, cesitleri cok yani her türlü pasta tatli vs.. yapiyorlar. netten bulabilirsin adres ve numarasini. DU Marxloh da tabi ki cok daha fazla yer vardir.

berat78
06 Kasım 2015, 17:31
Nur Pastanesine gittim bugün, gercekten güzel tavsiye hersey istenildigi gibi yapilacak. Gösterdikleri modellerde cok güzel duruyordu, bende tavsiye ederim