PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bahce icin hangi Wasserhahn

firstantepli
28 Nisan 2023, 17:58
Selam arkadaslar,

benim bahcede kalktwasseranschluss var direkt evden gelen Trinkwasser yani. Muslugu degistirmek istiyorum ama cogu Trinkwasser icin geeignet degil yaziyor. Hangisi dogrusu Link atarmisiniz ?

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

hOrOz
28 Nisan 2023, 18:12
Selam arkadaslar,
benim bahcede kalktwasseranschluss var direkt evden gelen Trinkwasser yani. Muslugu degistirmek istiyorum ama cogu Trinkwasser icin geeignet degil yaziyor. Hangisi dogrusu Link atarmisiniz ?

Al bir tane çeşme Trinkawasser geeignet oder nicht

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/shopping?q=tbn:ANd9GcSy11Iwa4bf5d4uF_uFqq-7sqsKNe6ZSEh0vde8qAYWe-6YNqZkJbAz7CxSXxAlN2O2Uv9ZfWVhXi2fsgDxwf3spZLfbGnJ UX9PlgvJCKIg3RwU6o3g-3Aj&usqp=CAE

firstantepli
28 Nisan 2023, 18:20
Ama Trinkwasser geeignet olmayanlar bütün leitunglari keimen yapiyormus

hOrOz
28 Nisan 2023, 19:12
Ama Trinkwasser geeignet olmayanlar bütün leitunglari keimen yapiyormus

çok teori okuyorsun .. bir şey olmaz

Yillarca Almanya da su kurşun borulardan aktı taman doğru sağlığa zararlı

Sonra bakır boru döşediler .. aradan 30-40 sene geçti bakır boruların kaynaklamasında kullanınılan lehim sağlığa zararlı olduğu ortaya çıktı

Lehim yerine pressleme tekniği çıktı .. son dönemlerde plastik boru kullanılıyor bakalım onda ne çıkacak

Su çeşmeye gelesiye kadar nereden nasıl geçtiğini bile bilmiyorsun

O kadar ince ayrıntılara fazla takılma .. bu arada ben meslek olarak su tesisatı öğrendim

firstantepli
28 Nisan 2023, 19:42
Eyvallah usta ozaman bilgi saglam birtane alsyim 3/4 zoll olarak

webci
28 Nisan 2023, 22:04
Bodenheizung borusundan tak gitsin .

batum
28 Nisan 2023, 23:05
çok teori okuyorsun .. bir şey olmaz

Yillarca Almanya da su kurşun borulardan aktı taman doğru sağlığa zararlı

Sonra bakır boru döşediler .. aradan 30-40 sene geçti bakır boruların kaynaklamasında kullanınılan lehim sağlığa zararlı olduğu ortaya çıktı

Lehim yerine pressleme tekniği çıktı .. son dönemlerde plastik boru kullanılıyor bakalım onda ne çıkacak

Su çeşmeye gelesiye kadar nereden nasıl geçtiğini bile bilmiyorsun

O kadar ince ayrıntılara fazla takılma .. bu arada ben meslek olarak su tesisatı öğrendim

Arkadasa bir sey olursa
yandin sen ,bizlerde sahidiz ;) ;) ;) ;) ;) ;)

neco54
28 Nisan 2023, 23:43
Bizler hayvanların ayak izlerinde biriken yağmur suyunun üzerine tülbent yada bez mendil koyup, emerek
o suları içtik. Taze suyun uzak olduğu yerlerde. Yaş 60,a geldi sayılır ama ayaktayız.
Takmışınız bir musluğa.