PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Knieprothese

W211
23 Mart 2023, 13:58
Baslikda yazdigim gibi hanim knieprothese takildi ve ameliyat olali 4 ay gecti daha normal yürüyemiyor doktor bu halde is yazarmi merdiven den normal cikamiyor yani sekiyor fazla uzun yürüyemiyor dikilemiyor fazla soru eger doktor bu durumdayken işe yazarmi eger yazarsa ne yapabiliriz yani doktorun demek istediği gecmesi lazim diyor yavaş yavaş çalış artik diyor Krankengymnastik e birde rehanin yazdığı terena diye spor programı na gidiyor.
Acaba sizlerin başından böyle bir durum gectimi

batum
23 Mart 2023, 14:32
Önce gecmis olsun

Göndere bilir
ama önce Eingliederung yapdirilar herhalde

Burda isi biraz kendi yönünüze cevirin
Simdi bana yine kizanlar olacak ama ben yinede yazayim

Doktor istedigi kadar calisabilir yazsin
agriyor sizliyor dedikden sonra zorla ise gönderemez

Numara yapin
Agriyor desin,

haveri68
23 Mart 2023, 14:54
Arkadaslar bende knie sorunu var distan takilan knie orthese almayi düsünüyorum firma össur dan böyle bir sey kullanan oldumu memnun mu

hOrOz
23 Mart 2023, 16:08
Baslikda yazdigim gibi hanim knieprothese takildi ve ameliyat olali 4 ay gecti daha normal yürüyemiyor doktor bu halde is yazarmi merdiven den normal cikamiyor yani sekiyor fazla uzun yürüyemiyor dikilemiyor fazla soru eger doktor bu durumdayken işe yazarmi eger yazarsa ne yapabiliriz yani doktorun demek istediği gecmesi lazim diyor yavaş yavaş çalış artik diyor Krankengymnastik e birde rehanin yazdığı terena diye spor programı na gidiyor.
Acaba sizlerin başından böyle bir durum gectimi

Ameliyattan sonra normalinde kura gönderiyorlar

Benim annem oldu belki 15 sene oldu metal taktılar

ilk zamanlardan beri yürüyemiyor, kura filan gitti hiç faydası olmadı..

Biraz da kendi hatası hiç hareket etmiyor yaşlılık ta gelince tamamen yürüyemez oldu

Benim baldıza Kalca Protezi protezi yaptılar daha önce hareket edemeyen kadın at gibi koşmaya başladı

79nemo
23 Mart 2023, 20:55
Bundan 2 sene önce
Kalca Protezi (Hüftprothese)
takıldı bana.

Yaklaṣık 1 Yıl sürüyor yürüme bozukluğu.
Ondan sonra düzeliyor.
4 Ay daha çok erken.

W211
24 Mart 2023, 13:21
Cevaplarınız icin hepinize teşekkür ederim

W211
27 Mart 2023, 12:40
Tekrar selam olsun

Arkadaslar bugün mektup geldi gdb den 20 Prozent vermişler sizce az degilmi diz protezinden aca sizin basinizdan geçti ise sizin görüşlerinizi almak istiyorum

Birbey 3.0
27 Mart 2023, 13:54
Kalcaya 30 veriyorlar. 20 gayet normal. Onlar hastalığa bakmıyor, sadece güncel hayatda ne kadar bir sıkıntı var ona bakıyorlar. Böyle şeyler birşey yerine geçmiyor maalesef. Bir gözünüz kör olsa bile Allah korusun 30 veriliyor.

Yüzde 50 alabilmek içik Motorschaden lazım, Karossenschaden değil maalesef.

W211
28 Mart 2023, 00:13
Kalcaya 30 veriyorlar. 20 gayet normal. Onlar hastalığa bakmıyor, sadece güncel hayatda ne kadar bir sıkıntı var ona bakıyorlar. Böyle şeyler birşey yerine geçmiyor maalesef. Bir gözünüz kör olsa bile Allah korusun 30 veriliyor.

Yüzde 50 alabilmek içik Motorschaden lazım, Karossenschaden değil maalesef.
Birbey beni güldürdün ya allah senide güldürsün