PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sunexpress online check-in yapmayablardan 5 Euro almaya başlamış.

Birbey 3.0
12 Mart 2023, 23:08
Augsburg'daki bir Reisebüro'ya Sunexpress'den bu bilgi geçilmiş.

Sayfasında 26.03.'dan itibaren geçerli yazıyor.

https://www.sunexpress.com/de/information/passagierinformationen/check-in/

Online-Checkin yapanlar için geçerli olan sadece bavulu verebileceğiniz bir kontur olacakmış.

Boardkarte'ı Sunexpress-Appi üzerinden indirebilecekmişiz.

hOrOz
14 Mart 2023, 10:00
Online check Düsseldorf ve İzmir havaalanı In da çoktan var.

Yapmayanın küçük bir ücret ödemesi yeni.

Bavul verirken zaten Check-in şalterleri mevcut.

Bord Karte cep üzeri ve online, mail üzeri mümkün sadece

bavulları verirken yinede Boarding kartı veriyorlar.

arapkarizma
14 Mart 2023, 10:41
Bu olayi corendon hep yapiyordu 24 saat önce mecbur evden online check-in yapman gerekiyor yoksa 10 euro aliyorlar
ama online check-in yatiktan sonra yine schalter de siraya giriyorum bavullarimi vermek icin hannover icin hala böyle cok sacma
ama tek el bagajin varsa tabikide avantaj online check-in yap board kartini online telefona indir tamam

ido44
14 Mart 2023, 11:05
Hepsinin Allah belasiini versin Millet isini kolaylastirici haifletici yardimci olacak bir ise girmek yerine , düsünsenize yasli internet ve bilgisayardan cakmayan bir sürü insanimiz var serefsizler garibandan ne koparirsam kar amaci güden is Ahlaki olmayan bir tutum orda calisan sorumlu zaten maasini onun icin aliyor bize muhtaclar ama nankörlük yapiyorlar....

Birbey 3.0
14 Mart 2023, 13:00
Genel olarak katılıyorum dediklerine, ama yaşlı herzaman olacak. 10 sene sonra online checkini zorunlu getirsen yine birisi bağıracak yaşlılar ne olacak diye.

Onun için mecbur bir yerden itibaren başlaman lazım.

Yaşlılara sorun olacağını sanmıyorum. Hangi yaşlı yalnız habalimanına gidiyor? Hepsinin yanında, damadı, kızı torunu oluyor. Yaşlıların gideceğinden birgün önce zaten herkes evde toplanıyor. Birisi drucken yapıp getirir.

Gerçekten kimsesi olmayan yaşlılar için değişen yine birşey yok. Onlar zaten Reisebürodan alıyor. Reisebürolarda Boardkartı çıkartabiliyor.