PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Köln, Porz Daki, Pazar kapandı nereye açılacak?

.onur
12 Mart 2023, 13:28
Merhaba arkadaslar

Köln porz autokino daki pazar yasaklanmıs çok iyi idi haftada üç gün gezip geliyorduk acaba nereye açılacak bir bilgisi olan var mı

Pazar işinden uğraşan arkadaşlar bilirler diye düşünüyorum.

Ozanonur38
13 Mart 2023, 12:54
Arkadasim, ben Kölnlü degilim ama baska yerede kurulacagini sanmiyorum. Autokinonun sayfasinda yazmislar suanlik hic olmaycak diye.

"LETZTER MARKT AM MITTWOCH 8. MÄRZ 2023!!!
AB 9. MÄRZ FINDET NACH AKTUELLEM STAND BIS AUF WEITERES KEIN TRÖDELMARKT UND KEIN WOCHENMARKT AUF DIESEM GELÄNDE STATT!"

Yani en son 08.03 tarihinde oldu.

.onur
13 Mart 2023, 13:03
Bilgi için tesekürler

Evet Autokino da kurulmayacak ama başka bir Yer bulurlar diye düşünüyorum çünkü oradan ekmek yiyen çok Pazarcı var acaba neresi olacak aramızda pazarcılık yapan mutlaka vardır bu arkadaşların bir bilgileri vardır diye düşünüyorum.

Ozanonur38
13 Mart 2023, 14:43
Bilgi için tesekürler

Evet Autokino da kurulmayacak ama başka bir Yer bulurlar diye düşünüyorum çünkü oradan ekmek yiyen çok Pazarcı var acaba neresi olacak aramızda pazarcılık yapan mutlaka vardır bu arkadaşların bir bilgileri vardır diye düşünüyorum.

Düzenleyen zaten Autokino du. Kendi yerini kiralik veriyordu.
Baska yerde olabilmesi icin ilk önce bir Kisi lazim oragnize eden. Bu Kisi gidecek bir uygun yer kendi cebinden kiraliyacak. Ardindan Autokinonun sayfasinda eskiden oldugu gibi yeni Pazarcilar icin Kiralik yer sunacak..
yani anlayacan kolay kolay arkasi gelmez..

.onur
15 Mart 2023, 12:49
Orada çok pazarcı arkadaslar vardı oradan ekmek yiyen arkadaş larımız vardı onlar ne yapacaklar birisi yazsa nerelere gidiyorlar adamların tüm geçim kaynağı orasıydı

Daha önce Köln poldaydı Übungsplatz daydi acaba Oraya Tekrar açilabilirmi

Birbey 3.0
15 Mart 2023, 13:00
Ordnungsamtı ara sor.