Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 631 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 40 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Photovoltaikanlage

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    18
    6 mesaja 7 teşekkür aldı
    Arkadaslar bende evime günes paneli taktirmak istedim Evim müstakil, bir tane firmaya müracaat ettim benim ev her konuda müsait oldugu halde elektrik sisiteminden dolayi olmayacagini söylediler ve redettiler. Neden dieye sordum bana elektrikciler ile konusun dediler anlamadim neden olabilir bilgisi olan varsa cevaplayabilirmi. Tesekkürler.

2. Sponsor Reklam
    Üye mavi78ates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    11
    7 mesaja 10 teşekkür aldı
    Alıntı cetx06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bende evime günes paneli taktirmak istedim Evim müstakil, bir tane firmaya müracaat ettim benim ev her konuda müsait oldugu halde elektrik sisiteminden dolayi olmayacagini söylediler ve redettiler. Neden dieye sordum bana elektrikciler ile konusun dediler anlamadim neden olabilir bilgisi olan varsa cevaplayabilirmi. Tesekkürler.
    Zählerschrank eski olabilirmi yada duvarın içinde mi ?

Üye
    Ettiği Teşekkür
    18
    6 mesaja 7 teşekkür aldı
    Alt kattaki eski üstteki yeni iki tane var. Ve ikiside duvarin icinde.

Ettiği Teşekkür
    11
    Alıntı cetx06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alt kattaki eski üstteki yeni iki tane var. Ve ikiside duvarin icinde.
    Bende de aynı dert vardı o yüzden ilk Zählerschrank deyismem gerekiyor duvarın içindeki olanlara müsade etmiyorlar wegen Sicherheit

Üye
    Ettiği Teşekkür
    18
    6 mesaja 7 teşekkür aldı
    Anladim peki siz ne yaptiniz yada ne yapmamiz gerekiyormu.

Moderator atsiz77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene
    Ettiği Teşekkür
    1,298
    524 mesaja 1,152 teşekkür aldı
    Alıntı mavi78ates Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende de aynı dert vardı o yüzden ilk Zählerschrank deyismem gerekiyor duvarın içindeki olanlara müsade etmiyorlar wegen Sicherheit
    arkadaşım bu yazdığının ıspatını bana gösterirmisin, ben kendim elektrikçiyim güneş panelleri ile ilgilenmedim ama doğruluk payına inanmıyorum. Büyük ihtimal bağlantı sisteminde bi sorun olduğundan kabul edilmemiştir.

Ayrıca normalde güneş panelleri bağlanınca onun kendi bağlantı kutusu olur, sadece araya bi ismini hatırlamıyorum devir dayım yapan bi sistem kuruluyor.

Ettiği Teşekkür
    11
    Alıntı atsiz77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşım bu yazdığının ıspatını bana gösterirmisin, ben kendim elektrikçiyim güneş panelleri ile ilgilenmedim ama doğruluk payına inanmıyorum. Büyük ihtimal bağlantı sisteminde bi sorun olduğundan kabul edilmemiştir.

Ayrıca normalde güneş panelleri bağlanınca onun kendi bağlantı kutusu olur, sadece araya bi ismini hatırlamıyorum devir dayım yapan bi sistem kuruluyor.
    Bende Zählerschrank küçük geliyordu PV ve iilerde Wärmepumpe için bunu da deyisdirmek gerekiyor ve yeni system duvarın içinde kabul edilmiyor.her Stadtwerke yada elktrik aldığın şirkett hat seine eigene Vorraussetzungen Zählerschrank için sormak danimska gerek. Ben şimdi Zählerschrank deyisdiriyorum 4 ailelik eve 6 saatlik Schrank taktıracağım ve bende Treppenhaus eskisi şimdi Heizungsraum aliyorum

9. mavi78ates üyemize teşekkür edenler:

Moderator atsiz77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene
    Ettiği Teşekkür
    1,298
    524 mesaja 1,152 teşekkür aldı
    Alıntı mavi78ates Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende Zählerschrank küçük geliyordu PV ve iilerde Wärmepumpe için bunu da deyisdirmek gerekiyor ve yeni system duvarın içinde kabul edilmiyor.her Stadtwerke yada elktrik aldığın şirkett hat seine eigene Vorraussetzungen Zählerschrank için sormak danimska gerek. Ben şimdi Zählerschrank deyisdiriyorum 4 ailelik eve 6 saatlik Schrank taktıracağım ve bende Treppenhaus eskisi şimdi Heizungsraum aliyorum
    Senin elektrik sayaçları arada ise o zaman steigleitung bağlantısı olduğundan kabul görmedi. Yani her panoya ekstra bi kablo yok aşağıdaki panodan bir üste ve kat kat öyle devam gitmiş. O yüzden kabul etmemişlerdir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)