Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2063 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Wohnungsumeldung Kontroll ediliyor mu ?

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,677
    1,640 mesaja 3,358 teşekkür aldı
    Kardesim o gelenler arbeitsamt dan olabilir..ordnungsamt i gorevlendirmislerdir,kuskulanip veya sikayet uzeri gelirler..yalniz kardesin ausbildung yapiyorsa nsl arbeitsamtan para aliyor. Ceza yiyip yememen onlara kalmis,
    Aslinda wohnt unter olsa gecici bir sorun olmaz,ruckwirkend birseyler yaparsin,,tabiki bu araya yalanlarini sokusturman lazim..

2. Sponsor Reklam
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    8
    8 mesaja 20 teşekkür aldı
    Alıntı webci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardesim o gelenler arbeitsamt dan olabilir..ordnungsamt i gorevlendirmislerdir,kuskulanip veya sikayet uzeri gelirler..yalniz kardesin ausbildung yapiyorsa nsl arbeitsamtan para aliyor. Ceza yiyip yememen onlara kalmis,
    Aslinda wohnt unter olsa gecici bir sorun olmaz,ruckwirkend birseyler yaparsin,,tabiki bu araya yalanlarini sokusturman lazim..
    Selam webci kardesim yok kardesim para almiyo sirf annem aliyodu simdi arbeitsamta böyl ben ve kardesim ve annem kaliyoduk evde ben uniye gidiyom kardesim ausbildung yapiyo ve Arbeitsamt otomaik kirayi 3 bölüp böylece annem daha az aliyodu bizim yüzümüzden. Benim anlamadim simdi arbeitsamtdan annem birsey almiyo annem yaklasip 6 aydir Frührente aliyo. Nasi olurda Arbeitsamt kontrolleye gelir onlarla bi alakamiz yokki artik..

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,677
    1,640 mesaja 3,358 teşekkür aldı
    Alıntı Cytage Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam webci kardesim yok kardesim para almiyo sirf annem aliyodu simdi arbeitsamta böyl ben ve kardesim ve annem kaliyoduk evde ben uniye gidiyom kardesim ausbildung yapiyo ve Arbeitsamt otomaik kirayi 3 bölüp böylece annem daha az aliyodu bizim yüzümüzden. Benim anlamadim simdi arbeitsamtdan annem birsey almiyo annem yaklasip 6 aydir Frührente aliyo. Nasi olurda Arbeitsamt kontrolleye gelir onlarla bi alakamiz yokki artik..
    Selamlar kardesim..
    Evet orasini bende dusundum,arbeitamt tan ciktiysaniz normalde bir sorumlulugunuz olmayabilir,,yalniz surasi varki arbeitsamt suresi bitip sozialamta dusuyorsunya,simdi bunlarin devletin elinde olan kurumlar oldugunuda unutmamali..
    Sayet burada yaniliyorsam bu iste amcanin ayagi var diyecem ama kimseyide karalamayalim..fruhrenti yi sozialamttan alani ilk defa duydum,nornalde lva veriyor,rente kasasi..bir arastirmam lazim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)