Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3192 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 41 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni Banka ariyorum

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    22 mesaja 25 teşekkür aldı
    Sen sadece Kredi Karti arıyorsan be mevcut bankanda kalmak istiyorsan o zaman gebührenfreie MasterCard Gold/ . Karti kullanırsan ay sonunda sana fatura geliyor ve sen onu 20 gün içinde Überweisen yaparsan faiz bile işlemiyor. Özellikle gezilerde "Kostenlose und umfangreiche Reiseversicherung" serivisinden faydalanabilirsin. Gold Kredi Kartlari normal Kartlardan biraz daha üstün.

Girokonto ve Kredi Karti dahil bir banka arıyorsan benim çevremde en fazla tercih edilen DKB.

2. ffb üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye fuk_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    849
    266 mesaja 357 teşekkür aldı
    evet mevcut bankamda kalcam sadece kredi karti lazim bana.giro kontom var suanda ihtiyacim yok daha fazla birde bu verdigin karta yillik kart ücreti yok sanirim goremedim de

Alıntı ffb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen sadece Kredi Karti arıyorsan be mevcut bankanda kalmak istiyorsan o zaman gebührenfreie MasterCard Gold/ . Karti kullanırsan ay sonunda sana fatura geliyor ve sen onu 20 gün içinde Überweisen yaparsan faiz bile işlemiyor. Özellikle gezilerde "Kostenlose und umfangreiche Reiseversicherung" serivisinden faydalanabilirsin. Gold Kredi Kartlari normal Kartlardan biraz daha üstün.

Girokonto ve Kredi Karti dahil bir banka arıyorsan benim çevremde en fazla tercih edilen DKB.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)