Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 498 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Arbeitslosengeld Baslangisi icin sorum var

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    40
    23 mesaja 31 teşekkür aldı
    yazdiklariniza göre biraz ayrinti vereyim.

schlaganfall gecirdiginde tamda corone dönemiydi, cok kolay emekli olabilirdi, ama o dönemde aklimiza iyilesmesinden baska bisi gelmedigi icin denemedik , icimizden denemek gelmedi schaden kalmadi tamamen iyilesti, biraz hafiza kaybi oldu 3 hafta sürdü ama gecti, su ana sadece kalabalik ortamlarda bulunamiyor, korkuyu atamadi, hemen sessizlesiyor ordan uzaklasmak istiyor. verilecek her iste bu sorunu yasayacak

dedigim gibi o durumdayken aklimiza emekliligi denemek gelmedi

22 yil calisti ayaklarinda sorun olustu, isin acikcasi eger issizlik parasi vermeselerde calismasini istemiyorum, 1 yilllik issizlik parasi döneminde zaten krank yapar ne is olursa olsun ben calismasini istemiyorum. sagligini biraz daha kaybetsin istemiyorum. stress cok zararli ne is verirlerse versinler stress olacak

zaten su anda bile kalabalik ortamda hemen stress olup problem yasiyor

egerki is kurmak icin izin verirlerse zaten 1 sene sonra kapatip türkiyeye dönecegiz

EMEKLILIK DENESEYDIK OLURDU AMA DENEMEYECEGIZ. Stress yapacak kötü olur diye Vazgectik

anlayin beni su anki genel durumdan dolayi zaten gecinmekde zorlaniyoruz, cepten gidiyor benim zaten kendi isim var anca yetiyor.

artik isin parasinda degilim. 1 yillik gecinme giderlerimiz bizim icin önemli

1 seneyi atlatip 2024 de Dönüs yapacagiz Türkiyeye

Bakin 22 yillik calismisliginda dogru dürüst kranki bile yok,

1 yillik issizlik parasini almak istiyoruz, eger is kurarak bizi rahat birakirlar diye düsünüyorum

Lütfen Yorumlarinizda adaletli olunuz. derdimiz extra para degil, su an dönemiyorum mecbur 1 sene burda kalmamiz gerekiyor ( Cocugumuzdan dolayi ) 2022 yili zaten hep cepten gitti

bari 2023 ü cepten gitmeden kurtarma amacimiz yoksa extra dan gelen bir para derdimiz degil

Gründungszuschuss konsept hazirlayabilirim sorun olmaz bu konuda bilgisi olanlar varsa yazin lütfen
    Konu Don Juan tarafından (03 Ocak 2023 Saat 23:34 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)