Alıntı balkesler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kardesim tabiki senin dusuncen saygim var ama soyleyis tarzin biraz degisik. Bende demiyorum ki 4 yada 5 bin Euro bekliyorum sonucda kanun neyse o. Birinin basina geldimi gelmedimi onu ogrenmek istedim. Ayrica o kazada ölmus olsaydik geride kalanlara tazminat parasi verceklerin de geride kalanlar ölen zaten öldü paraya gerek yokmu demeli .
Keske ilk mesajimi okuyup onu alinti yapsaydin, orda senin soruna cevaben bir link verdim, orada bir kac mahkeme karari ve miktarlar var.
Ordaki Miktarlara göre düsüncemi yazdim ve sana ne yap nede yapma dedim.
Karar senindir elbette.

Verdigin örnekte biraz sacma, elbetteki ölümlük durum baska kalici sakatlik falan cok cok baska bir durum
ama burda kirilan parmaktan bahsediyoruz.

Birde genel olarak bi aciklama yapayim
burada yardimlasma forumundayiz, birisi soru sorar diger arkadaslar buildiklerini yada düsüncelerini yazarlar.
Isin güzelligide budur, hem avantajlari hem dezavantajlari bir arada görülür ve karar o tavsiyeler sonucunda verilir.

Farzedelimki birisi bir soru sordu, herkes onun istedigi sekilde cevap verdiler, o arkadas ne kazanmis olacakki ?
Orada kimisi bardain bos kismini söyleyecek kimiside dolu kismini, ancak bu sekilde mantikli bir karar verilebilir.

Demek istedigim su: degisik cevap yada sacma cevap yoktur, herkes düsüncesini yazar ve forumun güzelligi ve özelligide budur.

Gecenlerde bir basliga actiginiz mesaji takip etmiyorsunuz diye bir cevap yazdim, "ecnebi" "yabanci sevdalisi" ilan edildim,
oda Internetin gizliligi acisindan cok cabuk gönüllerin kirilabiliceginin en basit örnegidir.
Düsüncemiz ve istegimiz bu degildir

Saygilar ve sevgiler