Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2434 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 33 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Borc ile arac aldim arge ye bildirmek sart mi

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye Varol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    47
    10 mesaja 23 teşekkür aldı
    Arkadas sen Sür Arabayi Korkma bir sey olmaz. Argeden gelen kagit da dolduruken. Arabam var de, o kadar,zaten senin 7500 Euro hakin var, Cikarsa da Arabayi elden aldim eski araba kazali falan de. Cokta olmasa kontrol olacagil zaman vur az saga Arabanin degeri düsün)) daha ne diyim sana. Ama Canini sikma Bir ATA sözü var nerden ince ise ordan kopsun.
    tABI Arkadslar zaten yazmislar. Ama kafana takma taktica sorunlar kafanda cogalir. Benden sana tavsiyem üzülme ALLAH Dert keder vermesin. saygilarimla

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,145
    165 mesaja 334 teşekkür aldı
    Alıntı Varol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadas sen Sür Arabayi Korkma bir sey olmaz. Argeden gelen kagit da dolduruken. Arabam var de, o kadar,zaten senin 7500 Euro hakin var, Cikarsa da Arabayi elden aldim eski araba kazali falan de. Cokta olmasa kontrol olacagil zaman vur az saga Arabanin degeri düsün)) daha ne diyim sana. Ama Canini sikma Bir ATA sözü var nerden ince ise ordan kopsun.
    tABI Arkadslar zaten yazmislar. Ama kafana takma taktica sorunlar kafanda cogalir. Benden sana tavsiyem üzülme ALLAH Dert keder vermesin. saygilarimla
    En doğrusunu Varol arkadaş yazmis. Konuyu açan arkadas.sadece bu arkadasin yazisini dikkate.al digerleri.atmis tutmus seni korkutmus

Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 5 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 5 misafir)