Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2963 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sila yolu aktuel

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Nereden
    Almanya
    Ettiği Teşekkür
    136
    39 mesaja 80 teşekkür aldı
    Bilgilerin cok makbule geçti usta. Bulgar toplamda kac km ve kac kmsinde otoyol yok?Birde hangi Radar app tavsiye edersiniz,iphone icin?

2. matrix64 üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye deli-kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Frankfurt/Main -- Gaziantep/Nizip
    Ettiği Teşekkür
    28
    77 mesaja 198 teşekkür aldı
    Alıntı matrix64 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilgilerin cok makbule geçti usta. Bulgar toplamda kac km ve kac kmsinde otoyol yok?Birde hangi Radar app tavsiye edersiniz,iphone icin?
    Bulgarda artik sadece Bulgara girdikten sonra Sofyaya kadar otoyol yok. Ama o kısımda duble yol. Sıkıntı yok yani. Benim tercihim kesinlikle yine Bulgar

5. deli-kadir üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    702
    169 mesaja 299 teşekkür aldı
    Alıntı deli-kadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bulgarda artik sadece Bulgara girdikten sonra Sofyaya kadar otoyol yok. Ama o kısımda duble yol. Sıkıntı yok yani. Benim tercihim kesinlikle yine Bulgar
    Güzel bilgiler ama bulgari biraz detayli yazsan mesela Sofyanin neresinde otoban basliyor eskiden sofyanin girisinde Transit istanbul sol tarafa tabelada yazardi oradami basliyor otoban, artik Naviyi kapata bilirmiyiz oralara gelince otobanda tabelalar iyimi direk götürüyormu seni tabelalar TR gümrügüne vss biraz detay iyi olur

7. SesSizliK üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye deli-kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Frankfurt/Main -- Gaziantep/Nizip
    Ettiği Teşekkür
    28
    77 mesaja 198 teşekkür aldı
    Alıntı benims Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel bilgiler ama bulgari biraz detayli yazsan mesela Sofyanin neresinde otoban basliyor eskiden sofyanin girisinde Transit istanbul sol tarafa tabelada yazardi oradami basliyor otoban, artik Naviyi kapata bilirmiyiz oralara gelince otobanda tabelalar iyimi direk götürüyormu seni tabelalar TR gümrügüne vss biraz detay iyi olur
    Şimdi kardeş ben en iyisi geçen yaz edindiğim tecrübemi yazayım.

Aranızda kesin hatirlayanlar vardır. Yanlış hatirlamiyorsam kanal7 nin bir programında sunucu arkadaş sıla yolunu test etmişti. Bulgari girer girmez ilerideki shell benzinlikten Vignette alın demişti. Bende öyle yaptım aynen. Sonra sofya ya girerken istanbul transit yolunu değilde giristen sağa Boyana istikametine dönüp, kavşağın üçüncü çıkışını alıp Kulata istikametini kullanıp ileride tekrar Otoyola bağlanın demişti.

Şimdi benim enişte yılda en az Türkiyeye 3 kere arabayla gider. Hatta kendisi şuan Gaziantepte. Bende kendisine sordum. Oda bana dedi ki. Onu bunu boşver direk Sofyanin içine dal. Bende aynen daldım. Çokta iyi oldu.
    Zaten ileride A1 Plowdiw otoyolunu veriyor. Şaşırmak imkansız gibi birşey. Zaten Otoyola çıktıktan sonra gerisi kolay Allahın izniyle. Geçen sene Plowdiw Dimitrowgrad arası otoyol çalışması vardı. 4 tane köyden geciyordun. Geçen Kasım ayında o kisim bitti ve kapikule ye kadar yollar otoban. Tabelalar 3 dile herkesin anlayacağı şekilde . Velhasıl kelam, sofya da yol tercihi sana kalmış. Transit yolunu kullanma. En iyisi şehir içinden gec. Ama güney cevre yolu da olabilir. Sofya ya kadar olan kısımda belirttigim gibi otoyol değil ama duble geniş bir yol.

Yardımcı olabileceğim başka bişey varsa seve seve hazırım yardıma
    Konu deli-kadir tarafından (11 Nisan 2016 Saat 14:22 ) değiştirilmiştir.

9. 5 kişi deli-kadir üyemize teşekkür etti:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    33
    1 mesaja 2 teşekkür aldı
    Gündüz mesai saatlerinde Sofya girisinde sag tarafdaki yol ve Sofya icinden gecen yol cok yogun oluyor arkadASLARIN BILGISINE.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    7
    4 mesaja 71 teşekkür aldı
    Alıntı benims Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Otoban Sofyayi gectikten sonra basliyor, yani Sofya yi cevre yolundan yada sehir icinden gecmek gerekiyor. Türkiye ye on seferim var, simdiye kadar hic Sofya nin icine girmemistim, her zaman TRANSIT yazisini takip edip o messur delik desik yollardan yani cevre yolundan gitmistim. Bu sefer naviyi acip Sofya nin icine girdim, sizede tavsiye ederim. Zaman olarak bir farki olacagini sanmiyorum. Ayrica herzaman takip ettigimiz o TRANSIT yazisinida göremedim. Benim dikkatsizligim mi yoksa tabelayi kaldirdilarmi birsey diyemiyecegim. Tabelalar cok fazla yardimci olmuyor, istersen navi yi kapatma.

12. 2 kişi zaferaga üyemize teşekkür etti:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    7
    Alıntı Paparazi39 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadasim

belgradin 20 km uzakliktaki EKO benzincisi burasi mi

https://www.google.de/maps/place/OLY...c113fe!6m1!1e1
    Paparazi39 Helal olsun nasil buldun burayi
    Aynen orasi nokta atisi yapmissin.
    Konu zaferaga tarafından (12 Nisan 2016 Saat 23:52 ) değiştirilmiştir.

14. zaferaga üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    7
    Alıntı matrix64 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Otoban, Sofya biter bitmez basliyor gümrüge kadar devam ediyor. Yani Bulgar hemen hemen komple otoban diyebiliriz.

App olarak Blitzer.de en cok kullanilan radar app olarak biliyorum.
    En iyisimidir bilmiyorum ama benim isimi gördü, ancak tavsiye edebilirim.
    Konu zaferaga tarafından (12 Nisan 2016 Saat 23:55 ) değiştirilmiştir.

16. zaferaga üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)